Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormon probléma? (bővebben lent)

Hormon probléma? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok másfél éve menstruálok elég rendesen beállt..pontosabban az előző hónapi kimaradt...de mindennap van egy kávéskanálnyi fehérfolyásom vagy több..szagtalan..meg nem csíp..de van..ez normális?

a bőröm nagyon pattanásos...az orcámon és szájam körül is tehát nem csak tinikori T-vonalban...ez milyen belső problémára utalhat?

Valamint szerintetek nőgyógyászhoz kéne fordulnom?

köszönöm szépen a válaszokat! :)


2010. jan. 18. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kimaradt egy vérzésed, azt jó lenne kideríteni, hogy mi okozta. Terhesség teljesen kizárható? Ha még nem régóta menstruálsz (másfél év sztem még nem olyan hosszú), akkor lehet, hogy csak a hormonok szórakoznak, de azért járj utána. A pattanások sok mindentől kijöhetnek, lehet, hogy nincs összefüggésben a vérzés problémáddal, lehet stressz, egészségtelen étkezés miatt is. A fehér folyás teljesen rendben van, csak akkor van gond, ha kellemetlen szagú, zöldes vagy élénksárga színű, mert az lehet fertőzés. De ahogy leírtad, az oké.


Szerintem azért a menzesszel menj dokihoz.

2010. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

nem élek még sexuális életet,így kizárható! de azóta a mostani is teljesen rendbe volt!! a múlthónap maradt ki!

akkor a fehérfolyással nincs gond...köszi:)

stressz...kizárva :)

étkezés..már féléve figyelek rá.az is:)

2010. jan. 18. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Szija, megint én. Akkor viszont azt tudom mondani, hogy a pattanások a fokozott faggyútermelés miatt vannak, kamaszkor :) meg persze örökletes nyavalya is lehet, nálunk apukám volt pattis annak idején, és én is az vagyok :( .. :)
2010. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi:)

és neked is még sok van?...bocsi,h megkérdezem hány éves vagy?..csak mert mindenki azt mondja hogy elfog múlni és már 2 éve ezt várom.:(

2010. jan. 19. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem attól is függ, hogy a ciklusom melyik napján vagyok. Van, hogy le van tisztulva az arcom, de az csak pár napig tart, aztán megint jön 2-3... inkább mitesszereim vannak, néha begyulladnak.. Amúgy 18 vagyok, és nekem is mondták, hogy maaaajd elmúlik... én is arra várok :) elég régóta van, kb 11 éves korom óta. De azt mondják, a fogamzásgátló rendbe szedi ezt is. :)
2010. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!