Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon pattanásos lett az...

Nagyon pattanásos lett az arcom egyik fele. Lehet hormon probléma miatt! Nagy piros duzzanatok, állati fájdalmasak. Mit csináljak, tisztitó kúra?

Figyelt kérdés
Mióta abba hagytam a gyógyszert,azt hittem majd kitisztul,de bizonyos időközönként mindig előjön.Voltam masszázson azután brutális volt.Most valószínüleg volt egy vetélésem,de nagyon csúnya és fájdalmas.Segítsetek!!!
2009. márc. 12. 11:30
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is ilyen volt a bőröm nagyon sokáig. Gyógyszerek, fogamzásgátló, két szülés, két vetélés. Tudom, milyen szörnyű. Pár napja nagyon megfáztam, és folyt az orrom, iszonyatosan kiszáradt. A védőnő mondta, kenjem Sudocremmel. Én meg bekentem azokat a területeket, amik kiszáradtak. Mondanom sem kell, volt ott is pattanás bőven. Reggelre egy se volt ott, ahol bekentem. Másnap este gondoltam bekenem a többit is, és reggelre azok is csökkentek. Hát a következő éjszakára bekentem jó vastagon az egész pofimat. Azóta nincs egy darab pattanásom se. És újak se jöttek ki. Szóval ha szerintem valami olcsóbb megoldást akarsz keresni elsőnek, és nem akarod mindenféle tisztítókúrával sanyargatni magad, próbáld ki. kb. ezer ft körül van a legkisebb kiszerelés a patikában. Ha ez sem válik be, próbáld ki a 90napos diétát, de úgy hogy minden étkezéshez csalánteát iszol, majd a gyümölcsnapon csalánteát és kamillateát. Barátnőmnek ez vált be. Sok sikert!
2009. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ugyanigy jártam az egyik fogamzásgátlótól. azonnal abba kellett hagynom. bőrgyógyász szerint egy baktérium telepedett meg ott, azon a részen, amit már nem lehet kiirtani. gyógyszert irt fel
2009. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!