Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy a sporttól nem nő...

Lehet hogy a sporttól nem nő a mellem?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és alig van mellem. Versenyszerűen sportolok, elég sok edzésem van. A menzeszem se állt még be, össz-vissz 2-szer volt. Mivel sportolok kevesebb zsír van rajtam, de nem vagyok csontos. A fenekemre megy az zsír de a mellemre nem. Tudom jól, hogy ennél fontosabb dolgok is vannak az életben, de olyan rossz nézni hogy az osztálytársaim tök nőiesek és én egyátalán nem. Az edzéstársaim között van olyan akinek rendesen nő edzés mellett is és van olyan is mint én. Ha egyszer abbahagynám a sportot megnőne?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. ápr. 13. 21:49
 1/2 anonim válasza:

Ha abba hagynád a sportot még meg is híznál. Az egyik ismerősöm a a berlini balett iskolába járt, míg le nem sérült. Azzal, hogy hirtelen hagyta abba a sportolást, fölszedett 10 kilót, igaz ott a stresz is közrejátszott. Igaz, a melle viszont megnőtt.

Ami téged illet, még be se állt a menszeszed, szóval biztosan nőni fog még a melled. Nekem 13 évesen volt az első vérzésem és fél év után állt be, utána még 2 és fél évig nőtt a mellem. Szóval nyugi, még nőhet, de az való tény, hogy vannak olyan erősítő mozdulatok, amik eltüntetika mellet.

2017. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kétségtelen, hogy nem nagyon vannak nagymellű balettáncosnők, úszónők, kajakos nők...
2017. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!