Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet betéttel lovagolni?

Lehet betéttel lovagolni?

Figyelt kérdés
Szombaton megyek lovagolni és ez lesz az első alkalom hogy úgy megyek hogy megvan. Tapont nem szeretnék használni de félek hogy átázok.
2017. ápr. 13. 22:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Tampont*
2017. ápr. 13. 22:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Betéttel szoktam, kicsit kényelmetlen, hanyagold az ugrst, ha tartasz már ott, ellenben én csak a nagyon fullos napot szoktam kihagyni, a többit nem, ugyanúgy megyek lovagolni betéttel, mint anélkül.

Sötét gatyát vegyél fel.

2017. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, neked mennyire erős a mentruációd. Nekem az első 3 napban eléggé. Tampon nélkül el se tudnám képzelni az életem. :D


Neked kell tudnod, hogy mennyire van erős vérzésed. Habár még csak csütörtök van, sokak a harmadik napon már csak alig véreznek.

2017. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Szombaton leszek a 4. Napomban.
2017. ápr. 13. 22:54
 5/6 anonim ***** válasza:

A betét nagyon könnyen elcsúszik, főleg amikor a lovon terpeszszerű ülésben ülsz. Én biztos nem mernék így lovagolni. Mindig tampont használok, az eleve több ideig bírja, mint a betét, így nem kell a lovarda koszos mosdójában cserélni, csak otthon.

20N

2017. ápr. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap és semmi baj nem volt!:)
2017. ápr. 16. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!