Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek el kivizsgáltatni...

Menjek el kivizsgáltatni magam, ha 1 hetet késett a mentruációm?

Figyelt kérdés

Nem élek nemi életet.

Általában mindig pontosan 4 hetente szokott megjönni, pedig nem szedek fogamzásgátlót se. Most viszont késett egy hetet, ilyen még sose volt, mióta menstruálok. Vizsgáltassam ki magam vagy ez természetes, hogy néha van ilyen?


2017. ápr. 13. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha megjott azota rendesen , es maskor nem fordult meg elo ilyen, akkor nem kell orvoshoz menni egybol.

miota menstrualsz? ha meg nem tul regota, akkor normalis egy kis keses.

2017. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Stressztől szokott késni, az az egyik legjellemzőbb ok. Mesélhetnék. Befolyásolhatja gyógyszer, akár ha alkalmilag szedsz valamit, az időjárás, frontok, lelki dolgok, testi megerőltetés (de akkor inkább megjön, pl. nehezet emelni). Ezek a legáltalánosabbak. A stressz, feszültség (néha nem is gondolnád, hogy mi), pedig gyakran okoz ilyet.
2017. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

19 éves leszek és 11 éves korom óta menstruálok.


Igen, a stresszre gondoltam én is, mert 3 hét múlva érettségi és rajtam van emiatt egy általános feszültség.

2017. ápr. 13. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos amiatt akkor. Sok sikert majd hozzá!
2017. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még csak 1 órája vérzek, de ugyanolyan érzés, mint mikor máskor jön meg. Szerencsére nem szokott fájni a hasam, csak az első nap 1-1x pár percre begörcsöl kicsit, de az se fáj annyira.
2017. ápr. 13. 22:32
 6/6 A kérdező kommentje:
4# köszönöm! :)
2017. ápr. 13. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!