Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki tud segítsen / klimax /...

Aki tud segítsen / klimax / kérdés?

Figyelt kérdés

Azért nem a nők egészsége rovatba írok, mert ott nem nagyon kapok választ.

44 éves vagyok, november 28 án volt meg utoljára a menszeszem.Voltam hormon vizsgálaton és azt mondta az orvos, hogy nem nagyon igazolja a vizsgálat a klimaxot.Kaptam norculutot, beszedtem és november 28 án megjött a menszeszem, de csak barnáztam kb 3 napig. Nincs klimaxra utaló jelem, vagy nem tudom amit tapasztalok magamon az lehet e.Utána néztem és ezeket nem találtam.Sokszor kipirosodik ég az arcom, hatalmas étvágyam van és ami a legfurcsább a bélmozgások. Nagyon sokszor érzem, hogy a beleim mozognak még akkor is, ha állok vagy ha csinálok valamit.Ezek lehetnek klimax jelek?

Tesztet csináltam mielőtt beszedtem a norculutot és - lett.


2017. ápr. 14. 07:40
 1/1 apababa ***** válasza:
Szerintem ahány nö annyi féle klimax lefolyás létezhet. Örülhetsz ( a férjed is) hogy nálad ilyen lazán megy végbe a menopausa.
2017. ápr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!