Klimax vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Rendszeresen menstruálok és a férjemmel remdszeresen nemi életet élünk.Nem védekezünk csak megszakítással.1lányunk van.

A múltkor heves görccsel jött meg és most hamarabb jött meg elég gyengén barnás vér volt.3 napig tartott.Viszont azóta hányingerem van.Főleg reggel.Sokszor ájulás határán vagyok és szédülök is.Ha elmúlik a hányinger éhes leszek.Főleg a savanyút kíbánom.Nagyon sápadt és fáradt vagyok.Szinte minden nadrágom derékban szűk.


N/49


2015. szept. 8. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt ? Nőgyógyász ?
2015. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de azért 49 évesen már illene tudni, hogy a megszakításos "védekezés" nem védekezés.

Ilyen tünetek esetén meg a teszt majd segít választ adni a kérdésedre.

Egyébként megtartanátok?

2015. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen,megtartanánk bár csak egy gyereket szerettünk volna.

Tudom hogy nem biztonságos a megszakításos védekezés de eddig bevált.Pénteken jön haza a lányom.Mondta hogy majd hoz tesztet. :)

2015. szept. 8. 22:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért, a lányod gyámsága alatt vagy, hogy ő vesz neked tesztet? Vagy elszóltad magad, kedves "49? éves"
2015. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
? Azért a lányom vesz tesztet mert még életemben nem láttam,használtam.Ellentétben a lányom igen.Neki volt sajnos nemrég egy vetélése.
2015. szept. 10. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
terheség vagy klimaxod volt kérdező?
2021. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!