Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mérsékelhetném a...

Hogyan mérsékelhetném a hónalj izzadásom?

Figyelt kérdés

Mindig is szégyeltem, hogy ha nem mozogtam is mindig ott volt a honaaljamnal az izzadsag folt,tarsasagba meginkabb. Utobbi idobe barmit csinalok nem tudom ezt orvosolni.. fujom magam minden nap BU sprayel, idonkent a golyos fa dezodort hasznalom.. reggelente alkoholos folyadekkal ami izzadasra van (naturland).

Lehet ez valami betegseg,vitamin hiany miatt? Meg oke hogy az izzadas az a meregtelenites de akarmilyen felso van rajtam az a bizonyos folt ne jelenjen meg tobbet?



2017. ápr. 14. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez idegileg lehet . Ezen kellene változtatnod ha tudsz . Persze ha ideges vagy akkor izzadsz, és ezért még idegesebb leszel. Majd egyre inkább izzadsz.

Én is olyan vagyok, ha fejbe zavar valami , ideges vagyok és én is izzadok, csak nekem a hátamon folyik az izzadság.

2017. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a solutio antisudoricat használom. Eleinte sűrűn kellett használnom, most már csak párhavonta. Nagyon jó, önbizalmat adott, mert nagyon idegeskedős vagyok,levert a víz mindig.
2017. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia- ez a megfelelési kényszer egyik tünete , egyfajta kisebbrendűség érzésével párosul ami, egy ördögi kört eredményez , itt olvashatsz róla elég sokat - [link]

Az alkoholos folyadékot csak este lefekvés előtt használd ,meglátod egész más eredménye lesz

Sok sikert !

2017. ápr. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Igen, azt elfelejtettem mondani hogy a sudoricat csak kizárólag este használd, és tiszta hónaljra. Csípni fog, de reggelre jobb lesz.

2017. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! :)
2017. ápr. 15. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!