Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye minden rendben és NEM...

Ugye minden rendben és NEM terhesség?

Figyelt kérdés

Az elején próbálom kezdeni.. 2 éve szedek fogamzásgátlót, minden oké vele, sosem maradt ki egy szem se , ha kicsit csúsztam is, a 12 órába mindig belefértem. Meg is jött mindig pontosan is.

Viszont most úgy alakult hogy a párommal főleg hétvégén tudunk együtt lenni, nekem meg eddig mindig pénteken jött meg. És azért, hogy tudjuk gumi nélkül csinálni, meg hogy ne szenvedjek (tampon ki-be, betét, hangulatingadozás) arra gondoltam, hogy a betegtájékoztató szerint eltolom úgy az egészet,hogy nem kedden kezdtem az új levelet, hanem hétfőn, így 6 nap volt a gyógyszer szünet, hogy csütörtökön jöjjön meg.


Viszont az első héten a mellbimbóm néha, random lila lett, pár másodpercekre, aztán rózsaszín megint. De remélem hogy ez csak azért mert max kicsit meglepődött a testem hogy előbb kezdem, de az is lehet hogy mindig ilyen volt, nem nagyon figyelgettem csak most pont szemet szúrt valamiért.


A másik, hogy random vérezget az orrom, csak ha kifújom, véres mindig a zsepi. A net szerint ez is lehet terhességi tünet, mint a bimbik színe.. Amire gondolok hogy sokat tüsszögök is, hátha csak allergia, vagy egyszer kedden rohantam a villamoshoz este és gyorsan vettem a hideg levegőt és akkor egy pár percre fájt az orrom belül meg be volt dugulva, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.


Holnap ha nyitva lesz valami veszek tesztet, de addig is jó lenne egy kis megnyugtatás, nagyon nem kéne hogy terhes legyek :/

Köszi mindenkinek

20L


2017. ápr. 14. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na ha jól értem mindig kihagyás nélkül szedted a bogyót. És most nem 7 napig, hanem 6 napig nem szedted (miközben megvonásos vérzésed is van).

Ugye?

Ha így van akkor:

Nem kell teszt, semmi esélyed terhesnek lenni.


Amúgy a neten még az is terhesség jele hogy pislogsz. Ne higyj ezeknek.

2017. ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, így van. Köszönöm, remélem:)

Annyi olyat olvastam folyton hogy "jaj gyógyszer mellett lettem terhes", hogy nagyon odafigyelek rá, gyógyteákat se merek inni, antibiotikumnak a közelébe se megyek, csak nehogy én is így járjak..

2017. ápr. 15. 00:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb.esélytelen a terhesség. Amilyen tüneteket pedig leírtál, azok a legritkábban előforduló tünetek. A hormonok kicsit megborultak, ezért lehet.
2017. ápr. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Ha ennyire nem akarsz terhes lenni valakitől ne bújj össze vele.
2017. ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!