Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tini korban hány hónap menzesz...

Tini korban hány hónap menzesz kimaradás normális?

Figyelt kérdés

2 éve menstruálok és mindenhol azt írják hogy 1,5-2 év után beáll, de hát nekem nem... soha nem tudom mikor jön meg... (30 és 90 nap között v.mikor) (önmagában is zavarna de úgy mégjobban zavar hogy az összes barátnőmnek a legelső óta 28 naponta jön meg, én meg így "szenvedek"...)

1.kérdésem: kb meddig kell még várnom mire beáll? Mikor/mennyi idő után forduljak orvoshoz?

2.kérdésem: Hány hónap kimaradás a normális? (tini korban)


2017. ápr. 16. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem normalis, orvoshoz kene menni. Kezdodo problemad lehet aminek meg csak ez a tunete. De ha nem keresed meg az okot akkor csak elburjanzik.

Az normalis hogy nem pontos, de honapokat kihagyni nem az.

2017. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első pár menstruáció után körülbelül kettő évig nem jött meg. Voltam nőgyógyásznál, de nem akartam gyógyszert szedni rá (15 évesen), úgyhogy vártam. Egyszer csak megjött, és onnantól pontos. Nem is hiányzott addig. :D

20N

2017. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Van akinek 3-6 hónap is kimaradt az első éveibe és 15-16 évesen állt csak be rendesen
2017. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!