Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igy lehetséges?

Igy lehetséges?

Figyelt kérdés
A menszeszem mostanában elèggè furcsa volt. Novberben megjött rendes, aztán decemberben is. Majd januárba,februárba ès márciusban is volt de vègig csak barnáztam ès nem akkor volt az sem amikor eleve meg kellett volna hogy jöjjön.Viszont most áprilisban már megjött rendese, ráadásul 10 nappal hamarabb is. Ès azt szeretnèm tudni hogy esetleg lehetsèges hogy igy tehetbeeshettem? Mivel az a 3 hónap olyan furcsa volt ès nőtt a hasam, mondjuk lehet hogy csak híztam ès az befolyásolta a menszesz kimaradását is, de nemtudom... Viszont igy h megjött igy nem szabadna hogy terhes legyek. Vagy igy is lehet? Szerintetek mi lehet a baj?
2017. ápr. 16. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kizárhatod a terhességet, hogy megjött rendesen, ahogy szokott. De lehetett akár vetélés is, ha előtte csak barnázgattál.
2017. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért 3 hónap alatt igazán tesztelhettél volna egyet.
2017. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazábol nem is nagyon hinnèm hogy terhes vagyok mivel nem feküdtem le senkivel, csak a barátom megujjazott ès ennyi. Ettöl meg valoszínűleg lehetetlen. Csak ezèrt kèrdeztem hogy akkor viszont mi lehet a baj ha nem a terhessèg? :)
2017. ápr. 16. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk,az valóban egyértelmű,hogy nem lehetsz terhes a barátod ujjától.
2017. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!