Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció és széklet,...

Menstruáció és széklet, nektek is van ilyen problémátok?

Figyelt kérdés

Amikor megjön a menstruációm, eléggé fáj a hasam, de kibírom gyógyszer nélkül. Viszont 20 percenként kell WC-znem, és gyakran 5x is van székletem. Ha veszek be fájdalomcsillapítót, akkor max.1x van. Jobb, ha inkább gyógyszer nélkül vagyok, hadd jöjjön ki az összes széklet, mégha fáj is a hasam, vagy vegyem be a gyógyszert?

Mondjuk a székletem ilyenkor elég híg, tehát nem normál széklet, ezért gondolom a görcsökkel függhet össze.


2017. ápr. 16. 23:11
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia nekem is ugyan ez a problémám
2017. ápr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hasmenés teljesen normális a menstruáció elején. Ugyanolyan természetes, mint hogy görcsölsz, vagy feszül a melled, vagy megnő az étvágyad. :)
2017. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok. Nem elég hogy első nap nagyon görcsölök, még hasmenésem is van.

Nincs semmi baj veled, ez normális.

22N

2017. ápr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor jó, illetve nem annyira...

Viszont a gyógyszer hatására a görcsökkel együtt a hasmenés is elmúlik.

2017. ápr. 17. 00:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van nálam is. És ahogy látom másoknál is. Nem értem hogy függ ez össze, de mikor megjön minden felborul a testemben. :D

Mindig jól érzem magam szerencsére, nincs egy darab bőrhibám se, aztán megjön és: hello pattanások, napi 3 gyógyszer, hasgorcsoles, mellfeszules, sírás, wc-n ülés, ágyban fekvés...:D 3 napig/hónap, yeah!:D

2017. ápr. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem hasmenés van, de addig jobban görcsölök, amíg még "van bent". Wc-zek, várok, bélmozgás hozza a többit, megint wc stb. Néha veszek be No-Spa-t, ha maga a görcs rosszabb, de nem gyakori ez utóbbi. Elején néha picit enyhébb, aztán később ill. néha 2. napon is van az, hogy jobban "rákezd"...
2021. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!