Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is ilyen? Méh és...

Másnak is ilyen? Méh és hólyagsüllyedés jele? A nőgyógyászom nem vehette észre?

Figyelt kérdés
Fürdésnél vettem észre, hogy a hüvely redői kicsit kiállnak. Olyan, mintha meglennének duzzadva és alul felül picit kiállnának. Tükörből megnéztem és amikor felnyúlok, akkor az ujjammal kicsit vissza bírom tolni. Ez azért zavar, mert február óta inkontinenciám van, és attól félek, hogy megsüllyedt a húgyhólyagom és a méhem. Nőgyógyásznál március elején voltam, és akkor még nem igazán figyeltem fel erre a problémára, ezért meg sem kérdeztem, de nem láthatta vagy valami?

2017. ápr. 18. 03:59
 1/5 A kérdező kommentje:

30 éves nő vagyok. Nem születem még, és

már egy ideje nem volt szexuális kapcsolatom sem.

2017. ápr. 18. 04:01
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel együtt székrekedésem is ekkor kezdődött, ami abból állt, hogy nem ürült ki rendesen a széklet a végbélből és állandóan ingert okozott.
2017. ápr. 18. 04:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezen felül mielőtt elkezdődött volna az inkontinencia és székletürítési nehézségem, előtte egy két héttel a mentruáció előtt éreztem, mintha valami megfordult volna az alhasamban vagy megcsavarodott volna. Terhes nem lehetek
2017. ápr. 18. 04:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez igen nagy eséllyel lehet húlyag- és végbélsüllyedés. a tünetek kifjezetten erre utalnak.


Egy normál nögyógyászati vizsgálatnál nem veszik észre, mert a vizsgálati helyzetben "visszacsúsznak" a helyükre a lesüllyedt részek.


Ha feltétlen diagnosztizáltatni akarod, akkor szólj az orvosnak, hogy eza ganud, és ne hátradöntött, hanem ülö helyzetbe fordítva vizsgáljon meg.

Viszont amit erre javasolnak - minél elöbb mütét -, gyakorlatilag csak átmeneti megoldás, mert rövidesen újra elöjön, ha a kiváltó okot nem szünteted meg. A mütét miatt viszont nagyon sokszor hegesedések keletkeznek a hüvelyben, ami a szexet fájdalmassá vagy lehetetlenné teszi, ezért ez nem igazán megoldás.


Ami hatásos, az a Kriston-féle intimtorna, ha rendesen és rendszeresen végzed.


Nekem is hasonló tüneteim voltak (csak fokozottabb mértékben), és ezzel a módszerrel gyakorlatilag tünetmentes vagyok már 5 éve.

2017. ápr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérdezhetek még privátban?
2017. ápr. 19. 04:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!