Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A gyógyszertől hánytam?

A gyógyszertől hánytam?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek mar több hónapja és most először elfelejtettem bevenni egy szemet a harmadik héten a vasárnapit és amikor vettem volna be a hétfőit akkor vettem észre, elolvastam a beteg tájékoztatót és ezért bevettem akkor mindkettőt és majd nem tartok szünetet a két csomag között. Pénteken voltunk együtt a barátommal. De viszont vasárnap felkeltem és hánytam 5 órával a gyógyszer bevétel után. Ezek szerint nem szívódott fel. Igaz beteg vagyok(köhögés, torokfájás) de nem tudom, hogy emiatt hánytam vagy a két gyógyszer miatt. Ami most olyan mintha egyet se vettem volna be. A két gyógyszer miatt hánytam? Most akkor ez olyan mintha be se vettem volna két szemet? Fenn állhat a nem kívánt terhesség? Kell kiegészítő védekezés? Valgyn nevű fogamzásgátlót szedek.

2017. ápr. 18. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp kell kiegészítő védekezés, mert nem tudni mennyire szívódott fel a tabletta. Legalábbis annyira biztosan nem, hogy 99%-ban védett legyél.

Beszélj esetleg a nőgyógyászoddal, hogy ő mit javasol ezesetben.

2017. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!