Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem merek elmenni nőgyógyászhoz?

Nem merek elmenni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Nincsen panaszom, de lassan 22 éves leszek, és úgy érzem, hogy ideje lenne már ellátogatnom egy orvoshoz. Leginkább azért is félek ettől, mert még szűz is vagyok, és egy vadidegen előtt kell felvállalnom ezt, hogy nem vagyok képes egy kapcsolatot se kialakítani. Van más is, aki ilyen hülyén gondolkozik, mint én?
2017. ápr. 19. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Azt az orvost egyáltalán nem az fogja érdekelni,hogy szűz vagy-e. Szerintem meg sem fogja kérdezni,mert azt fogja gondolni,hogy már nem vagy az,de azért érdemes megemlíteni,mert akkor másképp vizsgál. Nem fog ezen gondolkodni és nem fog ítélkezni emiatt. Ez nem rossz dolog, és nem fogja azt gondolni,hogy nem tudsz kialakítani normális kapcsolatot. Neki nem az a dolga,hogy a magánéletedben vájkáljon,hanem,hogy megvizsgáljon.
2017. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Szerinted érdekelni fogja az orvost ez? :D

naponta matat 15-20 nő puncijában.... évente több ezer


vígasztaljon a tudat, hogy másnap már emlékezni sem fog rád...

2017. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az zavar h egy idegen férfi előtt kell levetkőznöd, akkor menjél nőhöz
2017. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
A doki nem fog ezzel foglalkozni, ne aggódj. Viszont tényleg menj el egy általános vizsgálatra, mert rákszűrést már kB 4 éve kellett volna csinálnia...
2017. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!