Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » írjatok valami hasznos tanácso...

írjatok valami hasznos tanácsot akinek volt mar ilyen?

Figyelt kérdés
mar elég régóta büdös a folyasom ébredés után nagyon sok van egyszerre kijön mintha bepisilnek es olyan mint a tej es elég büdös aztán napközben nincs annyi csak egy kevés ja es nincs gombam mert egyáltalán nem viszket csak büdös es fürdés után is valamikor büdös együttlét után nagyon de nagyon érzik es olyankor nagyon sok van mar próbáltam többféle huvelyoblitest de semmi a cickafark teatol egy darabig elmúlt aztán ujra ugyan úgy van..:/
2017. ápr. 20. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Hasznos tanács: menj el nőgyógyászhoz!

Büdös hüvelyváladékozás nem csak gombás vagy egyéb fertőzéstől lehet, hanem súlyosabb gondoktól is, amit a cickafark fürdő nem fog elmulasztani.

2017. ápr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy ne otthoni praktikákkal próbáld magad meggyógyítani, mert csak rontasz a helyzeten. Menj nőgyógyászhoz, de minél előbb, mert elég komoly szövődményei lehetnek, ha nem kezelteted magad.

Lehet gomba is, még ha te nem is hiszed, hogy az, de én inkább fertőzésre gondolok. Ezen kívül ezer oka lehet. Mindenesetre, ha kellemetlen szaga van, az nem normális. Orvos, orvos, orvos, és orvos. Valószínűleg kell antibiotikum is (amit csak recepre fogsz kapni), kúp, esetleg kenőcs is!

2017. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt. Nem mondok gyógyszert mert nem akarom hogy miattam csak rosszabb legyen.


Orvoshoz menj.

Ha halszagú a folyásod akkor felborult a hüvelyflórád. Hüvelyöblögetés meg csak olaj a tűzre. Én minél előbb mennék, mert ilyenkor olyan hamar benyalhatsz mindenféle gombát meg fertőzést hogy észre se veszed.

2017. ápr. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!