Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dől belőlem a vér, valami...

Dől belőlem a vér, valami hasznos tanácsot kaphatnék?

Figyelt kérdés

Nagyon rendszertelen a vérzésem. Van hogy hónapokat kimarad. Most egy hónapig nem volt. Múlthéten voltam dokinál,megvizsgált, azt mondta elküld vizsgálatokra még mert ez így nem jó meg valami van ott ami nem oda való. Most vasárnap jött meg a bajom,de elképesztően sok... 10 percig bírja a tampon,pedig normált használok. Dől belőlem a vér. Most is cseréltem és ahogy odanyúltam a kezem csurom vér lett, csöpögött le róla... már rémisztően sok. Holnap megyek vissza az orvoshoz. Az iskolába a legrosszabb mert nem mehetek ki percenként. Mai is tampon+ betét is volt,de előntőtt a vér... aludni megint nem fogog az éjjel már előre tudom. Éjjel is sokszor kellett fürdenem. Nagyon pocsékul érzem magam.

17/L


2011. nov. 21. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hány napja tart? Ha ennyire erős, miért nem mész be az ügyeletre?
2011. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tegnap jött meg,de ilyen sok még nem volt:/
2011. nov. 21. 18:44
 3/19 anonim ***** válasza:

Holnap ne menj suliba,menj vissza a dokihoz.

Igyál sok folyadékot.

2011. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Komoly tanács csak annyi lehet hogy vizsgáltasd ki magad azonnal. Úgy értem AZONNAL
2011. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mindenképpen visszamegyek az orvoshoz....

Köszi a válaszokat.

2011. nov. 21. 18:47
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 nap mulva sem mullik el, akkor feltetlen menj vissza az orvoshoz! nem egy korzetishez, a nogyogyaszhoz, akinel jartal!
2011. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Holnap mindenképpen kell mennem hozzá,mert a további vizsgálatokat megkell beszélnem vele

Köszönöm mindenkinek

2011. nov. 21. 18:51
 8/19 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre! Kórházba ahol nőgyógyászat is van.
2011. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél be egy nagy adag c-vitamint nekem az lelassítja egy kicsit
2011. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem se várj tovább, legkésőbb menj be holnap az ügyeletre, vagy kérj sürgősségi beutalót nőgyógyászatra, és soron kívül ellátnak. Majd kapsz vérzéscsillapító ivóoldatot, aztán ha elmúlt vizsgálnak majd tovább.

És jobbulást.

2011. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!