Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnatok segiteni? Mar regota...

Tudnatok segiteni? Mar regota foglalkoztat az ongyilkossag gondolata. Nem tudom mi tevo legyek mostansag nagyon ki vagyok borulva. Tudnatok adni nehany hasznos tanacsot hogy elmuljon a depressziom? 15/l

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 22:36
 1/7 anonim válasza:

Tégy jót.

Segíts másokon.

Téged jó érzés fog eltölteni ők meg hálásak lesznek. :)

2015. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekszem. :)
2015. júl. 13. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod beszelgethetunk.
2015. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia. Engem felvidított tizen-huszonéves koromban pl. a Padödő zenéje. (Van vagy 11 albumom tőlük). Janis Joplin-t is szerettem pl. Little girl blue.

Nézz filmeket, vígjátékokat pl. Apácashow, Másnaposok szerencséje, stb, vagy komolyabbakat pl. Észvesztő. Olvass elgondolkodtató könyveket, önéletrajzi könyveket, hogy tágítsd a világképedet. A könyvesboltok kínálta Ezotéria részleget nem ajánlom, rossz irányba visznek. Ezt csak mint idősebb, több ítélőképességgel rendelkezőként mondom. 15 évesen még keveset tudsz a világról. Érdemes könyvtárt felderíteni, biztos találsz valamit, amiről olvasnál. Jó könyvek pl. Vekerdy Tamás: Kérdezz Felelek, Platón: Szókratész védőbeszéde.

Kérj segítséget diakónián, képzett lelkigondozótól.

Iskolaidőben meg tanulj rendesen, sportolj valamit!

2015. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, Vekerdy: Honnan? Hová?

Kedves könyv Michael Ende-től a Momo.

2015. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=73LS237fql0


Jézus téged is szeret! Szenvedett érted a kerszten és te el akarod dobni az életet? Nem is szabad erre gondolni!

2015. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En most veled egy idős lany vagyok. 13eves koromban sokszor gondolkoztam rajta hogy meg e tegyem vagdosni kezdtem magam majd mikor végkép kiakadtam begyogyszereztem magam kórházba kerultem majd mikor onnan kijöttem szepen lassan kezdett ki jonni a depresszió tünete.. Nekem az anyukám segített mindenben es jol esett elmondani neki mindent meg a barátaim oda szeretette legyél azokkal akik szeretnek.. Es soha ne feled nem eri meg eldobni az eleteded semmi miatt sem. En mar ezt megtanultam csak az a kar hogy ilyen aron.
2015. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!