Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éles szúró fájdalom a szemérem...

Éles szúró fájdalom a szeméremdombból kiindulva?

Figyelt kérdés
Hali! Régebben is éreztem néhhha ha megerőltettem magam,de pár napja egy rossz mozdulatnak köszönhetően egy iszonyú éles fájdalom indult ki a szeméremdombból (nem tudom jobban behatárolni) felfelé kb 10-15cm hosszan felfelé. De csak akkor érzem hha megerőltetem. Az elmúlt pár napban alábbhagyott, de megint sikerült meghúznom, vagy mi.. Valakinek volt ilyen? Egyáltalán milyen orvoshoz menjek? Nem tudom, hogy izom, ideg vagy szervi dolog lehet. Kösz előre is!

2017. ápr. 20. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezzel muszáj lenne orvoshoz fordulni. Gondolj bele hogyha hirtelen mozdulat során becsípődik a derekad vagy meghúzod a hátadat akkor orvoshoz még vagy legalább a patikába az ott dolgozóktól tanácsot kérni, hogy milyen krémet vegyél rá. Miért kéne hogy ez máshogy történjen, hogyha pont a nemiszervedről van szó.
2017. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!