Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eres mellel mit lehet kezdeni?...

Eres mellel mit lehet kezdeni? Nő vagyok, eléggé zavar.

Figyelt kérdés

A bimbóudvarban is végigfut a kék ér, így eléggé feltűnő. Egyébként asszimetrikusak a melleim, kb 1-2 kosár különbség van közöttünk, és a nagyobb mellemen látszódnak az erek. Az utóbbi évben híztam kb 5 kg-ot, lehet hogy ez is szerepet játszik.


Van valami krém, vitamin, masszázs, bármi?


Előre is köszönöm.

19/L



2017. ápr. 20. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, ez tök normális. Egy normális emberi mell így néz ki.

Senkié sem egyforma, asszimetrikus mindenkié. Azért eres, mert halott lennél, ha nem lenne benne ér.

2017. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

1-es vagyok: kezd el szeretni és tisztelni magadat! Az alapvető az élethez. Az az eres mell egyedi és megismételhetetlen, ahogy te magad is! Légy büszke! Légy elfogadó!


Ez az egyetlen dolog, ami miatt visszautaznék az időben: hogy ezt elmondjam annak a 19 éves lánynak, aki én voltam éppen 19 éve.


Elmondanám, hogy gyönyörű és tökéletes és megismételhetetlen és egyedi és értékes!


Elmondanám, hogy nézzen a tükörbe és szeresse magát.


ELmondanám, hogy amint elkezdi szeretni a testét, amint otthon érzi magát benne, kitárul a világ.


Elmondanám, hogy ne hagyja, hogy műanyag tucatklisékhez való hasonlítási vággyal tömjék tele a fejét.


Elmondanám, hogy mindig legyen önazonos, vidám, boldog és büszke.


Elmondanám, hogy okos.


Elmondanám, hogy minden társadalmi nyomás ellenére, a tökélesen egyedi testében,a tökéletesen egyedi gondolataival elérhet bármit az életben, amit csak szeretne!


Mindezt elmondanám neki, és már tíz évvel előrébb tartanék az életben, és tíz év fölösleges, önemésztő gondolatbéklyót nem éltem volna át.


Hajrá, kislány! Tökéletes vagy :)

2017. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mióta szoliba járok eltűntek. A rózsaszín mellbimbómból is barna lett :D
2017. ápr. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!