Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel mit tudnak kezdeni a...

Ezzel mit tudnak kezdeni a pszichiátrián? (lent)

Figyelt kérdés

Kedden fekszek be anorexia és depresszió miatt.

Nem tartom magam soványnak,sőt...fogyni akarok. (165cm/47kg)

Ha bent nem eszek meg mindent amit elém tesznek,vagy akár semmit nem eszek meg,mit tudnak velem csinálni?

Meg nem hiszem,hogy tömnének,szóval értitek na.

16/L



2016. márc. 24. 18:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Értjük hát. Gyógyulj meg! Legyél normális, egészséges, szabadlelkű fiatal lány! Mert az élet szép.
2016. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
A gyomrodba raknak egy csövet és azon kerezstül fognak záplálni ha sokáig ezt csinálod. Beteg vagy.
2016. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%

nem irigylem a családodat.

valószínűleg már a kétségbeesés határán vannak hogy kinyírod magadat a rohadt fogyókúra mániáddal.

szerinted ezt érdemlik?

ezért neveltek fel?

hogy a rohadt szépségideálod miatt tönkretedd őket?

2016. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%

Térj már észhez, légyszíves.

Én magasabb vagyok és.kevesebb kiló, örülnék ha annyi lennék mint tr. A sírásig zabálom magam, hogy rakodjon rám valami, te meg tönkre teszed magad a hülyeséged miatt.

2016. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
42%
Ha 165 centisen és 47 kilósan fogyni akarsz, akkor igenis anorexiás vagy. Legalább 10-15 kilót híznod kellene, hogy szép alakod legyen.
2016. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 homo ludensz ***** válasza:
100%

Nem tudom melyik pszichiátriára fekszel be de normál körülmények között kiosztják az ebédet leültök enni mondjuk egy asztalhoz négyen majd visszaviszitek tálcán a maradékot.

Te akár érintetlenül viszed vissza ha csak valamelyik szemfülesebb társad ki nem szedi a húst vagy a kedvére valót. Van akit nem látogatnak és nem visznek pótlást s azok eltakarítják a kaját ami ízlik nekik.

Kapsz majd gyógyszert mivel depressziós is vagy és azt éhgyomorra veszed majd be? Mert annak beszedését fokozottan ellenőrzik.

Szélsőséges estben infúzióval is táplálhatnak mit ha kómában lennél bár a gyógyszerek hatására azt megközelítő állapotban leszel. (voltam bent 3 hétig).

2016. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Cartilago ***** válasza:
86%
tök egyszerű teszttel megtudhatod, hogy egészséges vagy-e? Fuss 12 percen át. Ha nem bírod, lehet hogy vékony vagy, de szép nem, egészséges nem. Sajnos eljutottál abba a fázisba, hogy a tested már annak örül ha sanyargatod magad. Az endorin boldogsághormonod már akkor szabadul fel, ha hánytatod magad, és nem eszel. Ha már sanyargatni akarod a tested, tedd meg tornával, aerobikkal, tánccal. És fogadd el a segítséget. Biztos, hogy mindenki csak rosszat akar neked?
2016. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Beteg vagy, nyilván azért kell befeküdnöd, nehogy belehalj, az anorexia nagyon veszélyes. Nem fognak tömni, de segiteni fognak, hogy meggyógyuljál. És jó étvággyal meg tudd enni az ételeket.
2016. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Én 160 centisen 39 kiló vagyok... Szerintem rád nem kell azt mondani, hogy anorexiás vagy, inkább csak vékony. De vannak olyan helyek ahol erőszakosan megtömnek vagy van ahol leszarnak.
2016. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem akarsz enni akkor majd az orrlyukadon keresztül enterálisan szondán keresztül juttatják a megfelelő táplálékot a gyomrodba és úgy meg fogsz hízni mint egy disznó!


Amúgy meg szerintem jobban jársz ha eszel mert ilyenkor le is szíjazzák az embert táplálás idejére nehogy kitépje a szondát a orrüregéből!


A másik hogy ha ennyire rosszul látod magad valószínűleg kapsz antipszichotikumot amitől majd jól megnyugszol és akkor majd eszel szépen!


Azt nem tudom hogy elektrosokkot alkalmaznak e anorexiában de gyanítom a legsúlyosabb esetekben már igen ahol a halál határán van a beteg!


MEG KELL GYÓGYULNOD MERT BETEG VAGY!

2016. márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!