Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ganglion van a csuklómon, nem...

Ganglion van a csuklómon, nem fáj meg semmi. Orvoshoz fogunk menni. Ez felszívódik magától vagy valamit kéne vele kezdeni? Mert egem igazából nem zavar csak ne legyen vele gond.

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Van, hogy a pihentetéstől elmúlik, de gyakran kiújul.Jól teszed, mutasd meg orvosnak (én első körben ortopédián voltam - kiszívták, szteroidot nyomiztak bele, egy darabig elmúlt), aztán még 1x eljátszottuk ugyanezt, és nagyobb lett. Utána traumatológia-kézsebészet jött, na az felkínálta, hogy megoperálja, és így valószínűleg nem újul ki, vagy 6 hét gipsz, hogy teljes nyugalomba legyen helyezve a kezem. Hát ezt kihagytam, beszari vagyok, fásliztam, borogattam, Fastum géleztem, és vigyázok, hogy ne terheljem. Megmaradt ugyan, de már nem nagy, nem zavar, és stagnál a mérete, még a számítógépes klimpírozás is belefér, csak a zongoráról kellett lemondanom:-( Ez az én ganglionom története, szerintem az orvosod nem fog invazívkodni, ha nem zavar még ganglionod, csak javasolja majd a pihentetést, borogatást, gyulladáscsökkentő kencéket. Majd kiderül, de nem kell aggódni nekik ez egy rutin kórság, talán még elrontani sem tudják:)
2014. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm hogy válaszoltál!:)
2014. aug. 8. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!