Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem vagyok terhes?

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Április 15-én feküdtünk le párommal, és 21-én kellett volna megjönnie, azaz tegnap, de nem jött meg. Előtte két nappal kezdődött egy barna folyásom, ami elég szokatlan volt, mert sose tapasztaltam még ilyet, és olyan dózisú volt, mint a menstruáció utolsó napján szokott lenni a vérzés. Azóta is csak barna folyás van, menstruációnak csak az előjelei vannak, de nagyon félek, nem akarok még terhes lenni. Szerintetek mi ez?
2017. ápr. 22. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Védekeztetek?
2017. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Védekeztetek? Ha igen, hogyan, és mivel?

A terhes tünetek még nem jelentkezhetnek, az nagyon korai lenne, majd 2-3 hét múlva.


Ha gyógyszert szedsz, és minden szemet napra pontosan beszedtél, akkor kb.esélytelen hogy gond lenne. Kivéve, ha nem szedtél antibiotikumot, vagy hánytál- ment a hasad, mert ezektől nem tud a gyógyszer felszívódni, és nem is tud akkora védelmet nyújtani, mint előtte.


Ha óvszerrel, és kiszakadt- kilyukadt akkor esélyes a dolog. Meg hát az sem mindegy, hogy időben észrevettétek-e, hogy baleset történt.


Ha pedig szimplán csak megszakításos módszerrel, akkor 50-50%, hogy teherbe esel. Az előáladék is tartalmazhat spermát, (tehát még csak el sem kell élveznie) és ahhoz elég 2 mp is, hogy terhes legyél. A kimosásos/kiöblítés utána teljesen felesleges. Semmi értelme. Azt hiszem nagyjából leírtam a lehetséges opciókat.

2017. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont a lényeg maradt ki... Az előző két válaszoló már feltette az erre vonatkozó kérdéseket.
2017. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Először óvszer nélkül, és csak másodjára óvszerrel. De eddig nem estem teherbe. Ami viszont most nagyon fura volt, ez a barna folyás. Nem tudom, hogy ez most mitől lehet. És nagyon félek. Menstruációm még mindig nem jött meg, tegnap kellett volna megjönnie, ahogy mondtam, azóta is csak ez a barnázás jelentkezik rendes vér nem. Sose vártam még ennyire, h megjöjjön. A menstruációm előjelei megvoltak, emiatt maradt meg a remény bennem, h nem vagyok terhes.
2017. ápr. 22. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Hahaha! Féltél volna inkább azelőtt, hogy óvszer nélkül beléd engedted a farkát... Két héttel az aktus után tesztelhetsz, de ne nagyon lepődj meg, ha pozitív. Elvégre nem védekeztetek.
2017. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak április 15én feküdtetek le védekezés nélkül, vagy előtte is? mert ha előtte is, akkor szerintem már tesztelhetsz, ugyanis ha teherbe estél, akkor peteérés környékén, ami középidőben szokott lenni, nem pedig néhány nappal mensi előtt.
2017. ápr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!