Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász a végbélnyílást...

A nőgyógyász a végbélnyílást is megnézi?

Figyelt kérdés
Megnézi vajon kívülről, vagy esetleg bele is nyúl, vagy nem foglalkozik vele? Ha a vizsgálat előtt beöntést adok magamnak, annak a nyomait észre fogja venni? Ezenkívül megfigyeltem, hogy ha a széthúzom magamnak a kisajkaimat, a végbelem mindig összerándul, ez normális? Ezt a doki vajon észre fogja venni ? (ugyanez van, ha köhögök)
2008. okt. 14. 04:57
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem, a nőgyógyász a hátsó fertállyal nem foglalkozik, nem az ő területe, ne aggódj.
2008. okt. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben nem foglalkozik vele. Max. valamilyen fertőzésnél, de akkor is csak kivülről nézi a bőrt, hogy nincs-e ott is gond (anális szex). Ennyi. :)
2008. okt. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsére, nem!
2008. okt. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Szűz lányt szoktak ott vizsgálni. 17 évesen szűz voltam, és a hüvelyem vizsgálata után, a végbelembe is felnyúlt.
2008. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez érdekes. Amikor én szűzen mentem nődokihoz, csak a hüvelyemmel foglalkozott. Nem értem egy nőgyógyásznak mi köze van a végbélhez.
2008. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves szűz lány vagyok és nekem a végbélnyílásomba nyúlt fel amikor megvizsgált, amit amúgy azért tett mert fenállt a veszélye annak, hogy megsérti a szűzhártyámat ha odanyúl..próbálkozott is de azt mondta inkább meghaggya másnak:) De ha nem vagy szűz akkor gondolom nem nézegeti...A többi kérdésedre sajnos nem tudom a jó választ.
2008. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nkem a mostani dokinőm amikor először vizsgált futólag belenézett a fenekembe is, amikor a puncit nézi kívülről, széthúzza nyomkodja, utána visszakézből a fenekem is kicsit széthúzta, belenézett de csak kívülről és én is éreztem valami rándulást, feltehetően ez reflex és normális, legalább is nem szólt semmit a dokinő hogy rendellenességet látna.
2008. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!