Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Aggodnom kene,...

Mi lehet ez? Aggodnom kene, vagy ez meg normalisnak mondhato? Rakom van? Nagyon aggodok, es felek

Figyelt kérdés
Par napja eszleltem a mellbimbomon egy kis "elvaltozas szeruseget" mintha egy kicsit nagyobb szemolcs,vagy kituremkedes ,vagy nem is tudom mihez hasonlitsam. A szine is mintha kicsit fura lenne. A melleim erintesre fajnak kicsit,es megvannak kisse duzzadva,mivel a napokban kell megjonnie szoval,PMS tuneteim koze tartozik mint mindig. Ha hosszabb ideig birizgalom azt a kis fura valamit a mellbimbomon kisse elkezd fajni,de amugy meg nem. Szerintetek mi lehet az? Forduljak orvoshoz?? Vagy mi? Nagyon el vagyok keseredve.;((
2017. ápr. 23. 00:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Mutatni akartam kepet,de gozom sincs hogy kell ide feltolteni.;(
2017. ápr. 23. 01:09
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rémtörténetek gyártása helyett inkább fordulj orvoshoz.
2017. ápr. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Látatlanban még tippelni sem lehet, mutasd meg holnap bőrgyógyásznak.
2017. ápr. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
orvoshoz menj, az ilyet nem lehet latatlanban tippelni. egyebkent a rak (en tulelo vagyok) nem szokott fajni, inkabb borgyogyaszati problema lehet de jo ha nogyogyasz is megnez. az se mindegy hany eves vagy, elsz-e aktiv szexualis eletet stb.
2017. ápr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 23. 12:21
 6/9 A kérdező kommentje:

Itt a kep

Talan a kep alapjan tudtok valami konkretabbat mondani.esetleg aki jart mar igy,vagy esetleg megtudtok nyugtatni,mert nagyon ki vagyok borulva,folhivtam a dokit,szerdan var.

2017. ápr. 23. 12:23
 7/9 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 23. 13:44
 8/9 A kérdező kommentje:

Itt a masik is

Hatha ezen jobban latszik

Beakartam rajzolni azt a kis bigyot ami szinben formaban es meretben is elter a tobbitol,de nem tudom.

A jobb oldalon van,vagyis hat nektek a bal.

A masik mellbimbommal semmi baj sincs. Teljesen elter a ketto. Es ez csak most tunt fol.;((

2017. ápr. 23. 13:46
 9/9 anonim ***** válasza:

A képeket nem tudtam megnézni, de szerintem ne parázd túl a dolgot. Lehet hogy csak a közeli mensesed miatti hormonváltozás miatt van az egész. Én megvárnám hogy vége legyen a mensesemnek és utána mennék orvoshoz, de ha te ennyire félsz akkor menj csak el és mutasd meg neki.

29/N

2017. ápr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!