Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20 éves vagyok nőgyógyászhoz...

20 éves vagyok nőgyógyászhoz küldtek soha nem voltam még. Es félek is tölle. Petefészek ciszta miatt. Valaki tud Csabán vagy gyulan ajánlani női nőgyógyászt? Inkább csabán.

Figyelt kérdés
(megeroszakoltak ) nem szeretnek beleegyezni semmibe csak sima ultrahangba szerintetek ez megengedett?
2017. ápr. 24. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Persze, ne egyezz bele minden vizsgálatba, aztán majd gyere sírni, ha rosszabb lesz... 20 évesen illene leszokni erről a gyerekes viselkedésről, és minden vizsgálatba belemenni. Különben nem feltétlenül derül ki minden. Másrészt ennyi idősen egy rákszűrés is erősen ajánlott már.
2017. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tessék, kettő kattintás volt:

[link]

2017. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Nincs mitől félned. A vizsgálat kicsit kellemetlen, de egyáltalán nem fájdalmas. Kenetet kell venni. Évente rákszűrés miatt. És a te esetedben, azért is, hogy nem kaptál-e valamilyen fertőzést.

Sajnálom, ami veled történt, de ez ne legyen akadálya annak, hogy normálisan megvizsgálnak az egészséged érdekében. Ha tudják, hogy mi történt veled, biztosan még kedvesebbek lesznek. Én már több orvosnál is voltam és eddig mindegyik normális volt.

2017. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van . Őszinte leszek tavaj bejelentkezdtem elmentem s pánikrohamot kaptam az agyon felöltöztem es eljöttem a vizsgalat előtt. Nem tudom megmagyarázni mit éltem át . Emlék betörésem volt ezt már tudom. Es azt is hogy ez gyerekes azóta járok pszichológushoz de ez nem azt jelenti hogy ne rettegnek.
2017. ápr. 24. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem most történt az erőszak? Nem azért kell vizsgálatra menni?

Szerintem mindenképpen olyan orvost keress, akivel előtte megbeszéled, hogy mi történt veled. Tehát először csak találkoztok, beszélgettek, megnézed a rendelőt, elmondja, hogy hogyan zajlik egy vizsgálat. És tényleg jó ötlet a női nőgyógyász.

A pszichológushoz meg menj el az időpontod előtt, hogy fel tudjál készülni.

2017. ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem most gyerekkent egész 17eves koromig. Az emlekek meg tavaj ota a nőgyógyásznál azota rendszeresen járok pszihologushoz . Kórházba kerültem s onnan kuldtek tovább a ciszták miatt újra. Azt se tudom hogy kezdjem senkinek nem beszéltem erről s a pszihologus is onnan tudja hogy csak irtam. Nem beszélek róla. Vagyis azt sem tudom ki tudom e mondani.
2017. ápr. 24. 10:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6: Szerintem akkor érdemes lenne felkeresni pszichológust vagy más segítőt és személyesen segítséget kérni, hiszen így nem tudod feldolgozni és kihat nagyon az életedre.
2017. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia járok pszichológushoz s igy is kihat. Mint latod most is a vizsgálatnál. Nézegettem csaban nincs de gyulan van a Márta női nőgyógyász.
2017. ápr. 24. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!