Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Escapelle tabletta hatása?...

Escapelle tabletta hatása? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb. 2 és fél hete együtt voltunk a barátommal, és elszakadt az óvszer. Másnap írattam fel esemény utánit, kb. 12 órával a baleset után vettem be. Pecsételő vérzés nem volt, a menzeszem rendes időben megjött tegnap. Azért aggódom csak, mert kevesebb mint szokott lenni, és alvadt darabkák vannak benne, ami eddig nem fordult elő. Ez a tabletta hatása lehet?

2017. ápr. 24. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű,hogy a nagy adag hormon miatt van,de már csinálhatsz tesztet.
2017. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olvasgattam a neten, de ilyesmiről pont nem írtak sehol. De azért nem aggódom túlságosan, mert úgy tudom, hogy ha terhesség áll fenn, és mégis jelentkezik menstruáció, akkor az általában barnás, és semmiképpen nem "darabos". Persze tesztet csinálni fogok.
2017. ápr. 24. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni nagyon be tud zavarniakar fél éven keresztül is. Egy darabig most minden összevissza lehet emiatt.
2017. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utánanéztem,orvos írta,hogy előfordulhat,hogy kevesebb a vérzés mennyisége.
2017. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, negatív. :)
2017. máj. 2. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!