Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő, makacs hüvelygombá...

Visszatérő, makacs hüvelygombás kérdés?

Figyelt kérdés
Akinek volt ilyennel gondja annak végül is mi oldotta meg a problémát véglegesen?
2010. máj. 14. 17:41
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
recept nélkül kapható 3 db-s Pevaril kúp+ az összes fehérnemű lecserélése úgy néz ki,hogy megoldotta a gondom.
2010. jún. 20. 20:12
 12/21 A kérdező kommentje:
:))))
2010. jún. 20. 20:12
 13/21 anonim ***** válasza:
azóta is jól vagy?
2011. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

én is millió meg egy dolgot olvastam ezekről

ami a lényeg: csakis hosszantartó kezelés 14-21 napos kúrák segítenek - canesten kúp utána kúra: egyfolytában 1 héten át mindennapos irrigálás csak szex után lefekvés előtt- 400 ft-os tejsavval, 2-3 naponta savas hüvelykúp (csak 2 féle van elérhető áron - ghynolact pl)

ezeket a kúrákat csak 2-3 havonta lehet ismételni


mellette folyamatos immunerősítés - ennek is a hosszantartó időszak a lényege (lehet homeopatikus szerekkel pl echinacia - nem tudom helyesen írtam e le - ja és hinni is kell benne)


szóval mindezek után heti 2-3 szor savas hüvelyöblítés örökre, mert a ph változik, menstruáció esetén, közösülés esetén, a többit elfelejtettem mi esetén még.


és nem javasoltam a spermicid ölő hatású óvszerek, mert ezek segítik megtelepedni az e coli bacikat - ami gomba+ felfázást okoznak sztereoban

2011. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ja az irrigátort és fehérneműket hypos vízben kell áztatni, plusz a Wc törölközőről nem is beszélve.
2011. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
* javasoltam helyett: javasolt
2011. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"azóta is jól vagy?"


Igen, jól vagyok.:)


Másfél éve tettem fel a kérdést, és azóta egyetlen egyszer jött elő a probléma. Akkor Augmentin Duót szedtem, a háziorvos jelezte is, hogy a hüvelygombára hajlamosaknál előjöhet a probléma. A 3. napon kezdtem is viszketni, úgyhogy el is kezdtem a Pevarilt. Ennek már 5 hónapja...:))

2011. okt. 27. 08:19
 18/21 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy élsz nem életet amúgy és az mellett vagy egészséges?
2011. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
*nemi
2011. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ja.. megkérdezheted. Házas vagyok...:)
2011. nov. 3. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!