Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten UNO 500 mg lágy...

Canesten UNO 500 mg lágy hüvelykapszula hüvelygombán segít, fogamzásgátló szedése mellett? Milyen árban van?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 25. 06:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggése a fogamzásgátlóval. Amúgy vagy segít vagy nem. Főleg ha nem csak gombád van amit ugye mi nem tudunk és te sem. Régen én öngyógyítottam magam vettem ezeket méregdrágán mert sokszor egy csomag nem volt elég. Aztán elmentem nőgyógyászhoz aki sokkal jobb gyógyszert írt fel fele ennyiért, csak nem 3 volt benne hanem 12 db és azzal el is múlt azóta vissza sem jött. Azt mondta hogy a recept nélküliekben nagyon kevés a hatóanyag. Szóval csak akkor használd ha más lehetőséged nincs pl a dokid nem tud fogadni pár napig. De végleges megoldának nem jó és ahhoz képest drága. Lehet azt mondod hogy 3ezer nem sok, de ezért igen amit kapsz érte. Szóval válaszd inkább az orvost. Legtöbb esetben úgy is oda kerülsz.
2017. ápr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!