Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex-en kívül van v....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex-en kívül van v. milyen más fajta hüvelykúp? Esetleg más fogamzásgátló módszer? Hab, zselé, hüvelygyűrű. Stb. stb.

Figyelt kérdés

Sok helyen pl.: itt is olvastam, hogy a Pharmatex nem megbízható.

Én eddig 2x használtam, megbízható, csak épp az egyik mellékhatás jelentkezett.


Tablettán gondolkodom már régóta... A mellékhatásoktól kicsit tartok.


Mit használsz, és mik a (pozitív,negatív) tapasztalatok.


2011. dec. 13. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem régóta bejön a pharmatex. inkább a tabletta a veszélyes. olyan trombózist kaphatsz tőle, mint annak a rendje.. nekem is csak úgy hasból fölirták :S
2011. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én óvszert használok. Semmi mellékhatása és megbízható.

A pharmatexen kívül még a patentex oval az, ami spermicid.

De egyik spermicid sem megbízható önmagában alkalmazva, csak akkor, ha kiegészíted megszakítással és/vagy pesszáriummal.

2011. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Patentexet használok.

Patentex oval Pearl Index-e 0.3 - 1.6.


Nekem ez elég. Bár 26 vagyok, és ha jönne baba, akkor nem lenne nagy baj, szóval tiniknek azért magában nem ajánlanám.

2011. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Egyik spermicid hatású készitmény sem ad 100%-os biztonságot.Jobban teszed ha csak kiegészitésként alkalmazod gumióvszer,tbl,vagy spirál mellé.Én csak a Pharmatex kúpot ismerem.Nekem eddig nagyon bevált.Bár én gumióvszerrel kombinálom.
2012. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
és ugyan melyik módszer 1oo %-os?? egyik se.. naptármódszer, pharmatex meg megszakitás az tökéletes kombó :)
2012. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy 100%-os minden. Nagyon sok cikkeket olvastam már az összes létező fogamzásgátlásról...

(Melyik hogy véd, mennyire véd, ára. Pozitív-negatív tapasztalat.)


Naptári módszer, nálam kilőve, ugyanis rendszertelen a vérzés, a spirálnál azt olvastam, ha szült már gyereket.


Van olyan spirál, akik nem szültek! Tényleg létezik ilyen fajta spirál?


(Nekem a gumi is megfelelne, de azt veszem észre, hogy nem bírja a szervezetem. Sajnos pedig ez marad. :(( )


Egyébként magánorvosom javasolta Pharmatex hüvelykúpot. Csak hát a mellékhatás előjött nálam, így abba hagytam.:-/


Sajnos magánorvosom kicsit drága,SZTK-s orvoshoz mentem, hogy elmondjam neki a panaszomat. Hol meg jön hol nem.


Erre felírt egy bogyót, hogy szedjem, előtte persze megvizsgált.(Leletemen az eredmény szerencsére jót mutatott.)

Nem kellett megvennem amit felírt,mert megjött. Most áprilisban mégis kiváltottam,mert újra kimaradt.

Most megvárom a májust, lesz-e vérzés vagy újra kimarad.

Semmi változás, akkor megyek orvoshoz.


Ja, és hormonvizsgálat kérdése fel se merült.

Szóval ennyit az orvosokról...


Továbbra is várom a tapasztalatokat...

2012. ápr. 23. 09:07
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

a helyedben én megbiznék a pharmatex-ben, főleg h peteérésed sincs, ha már rendszertelen a mensid.. tom, h drága a magándoki, de azért ezt ki kellene vizsgáltatnod, h miért van ez.. :(


a spirálról annyit, h nagyon veszélyes, és azoknak való, akik már szültek.. én sohga nem használnám.. hallottam róla, h van olyan amelyik a nem szült nőknek van, de ez még annyira ritka, h ihaj csuhajjjj..

2012. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!