Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactacyd rol mi a velemenyetek?

Lactacyd rol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A nődokim szerint semmi illatosított cuccot ne használjak oda, szerinte intim mosakodó se kéne elég a tiszta vízzel alaposan átmosni, de ha mindenáron akarok valamit akkor a Sába illatanyag meg minden mentes mosakodóját ajánlja.
2017. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Detto. Amikor bejott ez az intim mosakodos mania en is belecseppentem h jaj biztos milyen jo stb. Es en is elkezdtem mindennap hasznalni. A kovezkezmenye az lett hogy tobbet artottam magamnak mint hasznos lett volna. A ph ertek rossz lett es egyre tobb volt a folyasom is. A nogyogyaszom mondta h semmi szukseg nincs ezekre mivel a noi huvely ph erteke megfelelo ezek nelkul a vackok nelkul is, persze van h legyengul stb de akkor se ajanlja, higieniailag is rossz mivel ha tegyuk fel azert hasznalod nap mint nap mert gombas fertozesed van vagy mert viszket, nem tudod teljes mertekben fertotleniteni ezt a muanyag eszkozt es csak tovabb nyujtod a gyogyulast. Szerintem eddig is megvoltal nelkule. Nincs ra szukseged, ha gondod van inkabb nogyogyaszhoz fordulj
2017. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!