Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy így jött meg,...

Normális hogy így jött meg, vagy ez nem az? Mi miatt van ez így?

Figyelt kérdés

Ugye 23.-án kellett volna megjönni és 25.-én "jött meg".

Tampont használok és csak, akkor látni egy minimális "vérpontot". Egyébként bugyin, pisin egyáltalán nem.

A minimálisnál is minimálisabb és ezek még az első napok. Egyébként görcsölés, fáradtság, hányinger meg van.

Normális hogy alig látható hogy meg van? Vagy egyáltalán ez az?


Még nem volt ilyen. Igaz hogy három napig szoktam vérezni, de akkor azért rendesen. Nem pedig annyira hogy nem is látszik..

18/L


2017. ápr. 26. 16:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Remélem hogy értitek.
2017. ápr. 26. 16:08
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nem árt meg keresned egy szakembert. Nem nagyon fogadnék innen tanácsot. Vagy esetleg a szüleid (anyud) valamelyikük biztosan tuddra adni egy normális okot
2017. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Maga az érdekelne hogy hasonló volt e már valakinek és ha igen mi miatt. Az anyukám szerint várjam meg hogy milyen lesz a köv.hónap és utána forduljak szakemberhez.

Ez helytelen menstruációnak számit, vagy még annak se?

2017. ápr. 26. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Még akár ki is maradhat egyszer, ha utána a továbbiakban rendesen megjön, akkor nem kell aggódni. anyukádnak igaza van, várd meg a következőt. Ha ez marad, vagy ha hamarosan újra megismétlődik, rendszeresebben előfordul, akkor fordulj szakemberhez.
2017. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom 3 nap elég kevés.

Már amellett, hogy ilyen tüneteid is vannak hozzá, nem biztos hogy normális.

2017. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!