Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló folyamatos szedése?

Fogamzásgátló folyamatos szedése?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom, hogy folyamatosan fogom szedni a gyógyszert. Nem számít, ha később bajom lesz tőle, csak ezzel a nyomorult havibajjal ne kelljen küzdenem. Nektek mi a véleményetek erről? Diane egyébként.

2017. ápr. 26. 19:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Tönkreteszed magad.
2017. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1: Az nem számít, amennyiben a későbbiekben történik.
2017. ápr. 26. 19:41
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

Igen??? Tönkreteszi magát??? Mibaja lenne tőle??????? Az agyamra megy már ez a hülyeség. Itt mindenki gyógyszer ellenes aztán meg abortusz ellenes.

Szedd a fogamzás gátlót nők milliói szedik és senki nem halt még bele nem nyomorodott meg nem lett meddő.

Mibajod lenne kérdező???

2017. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A menstruációdnál sokkal nagyobb gondjaid lesznek
2017. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as szertintem te azt nem dolgoztad fel a kérdésből, ami a lényeg! Ő folyamatosan szeretné szedni. Nem pedig periodikusan.
2017. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#3: Ha folyamatosan szedem, gyakorlatilag nem lesz havim. Ezért merült fel bennem a kérdés, hogy ennek milyen káros hatásai lehetnek.
2017. ápr. 26. 19:48
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#3 Valamit félreérthettél,nem kicsit.

Egyébként meg azt ne állítsd ,hogy még eddig soha senkinek nem lett baja a rendszeres fogamzásgátló szedésétől,ha már itt tartunk.

2017. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezt a gyógyszert eredetileg nem is fogamzásgátlónak fejlesztették. Bizonyos bőrproblémák kezelésére szolgáló gyógyszer aminek csak a mellékhatása a fogamzásgátlás. Normális orvos ezt csak fogamzásgátlónak fel sem írja, számtalan más ennél jóval korszerűbb gyógyszer van forgalomban. Hasonlítsd össze a betegtájékoztatóját egy másik fogamzásgátlójával, jóval több lehetséges súlyos mellékhatása lehet. Az egyetlen pozitívuma, hogy az ára kb fele más gyógyszerekhez viszonytva.
2017. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy előfordulnának görcsök és áttöréses vérzések, szóval semmi értelme. Csak kiszámíthatatlanná válna.
2017. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Jaaaa hogy egyáltalán nem akarsz mensizni így már értem.

Jajj hát így igen elég hülye ötlet amúgy ettől is megjönne néha.

De miért nem akarsz? Annyira görcsölsz? Inkább akkor vegyél be több fájdalom csillapítót. Vagy próbálj más féle fogamzás gátlót mert elvileg enyhítenie kellene a görcsöket. Én is a falatkapartam de amióta szedem meg sem érzem.

Lehet rossz fajtát szedsz próbálj mást vagy a több görcsoldót de semmiképp ezt a módszert hogy folyamatosan szeded.

2017. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!