Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hüvely gomba külső...

Lehet hüvely gomba külső tünetek nélkül?

Figyelt kérdés

Folyás áttetsző színű, kevsés mennyiségű, szagtalan, ha teljesen megszárad nagyon enyhén sárgás. Egész nap nem viszket nem ég, gyakorlatilag soha nem is érzek semmit. Nemi szerv kívülről nem piros, nincsennek rajta furcsa tünetek. Viszont ha hazamegyek és öltözök le, vagy zuhanyzok jól esik magamat megvakargatni odalent. Nem hosszú ideig, csak egy kicsit. Ez normális, vagy valami baj lehet?

Köszönöm a válaszokat. Privát üzenetet nem kérek.

Üdv,

Egy szűz lány.



2017. ápr. 27. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy sima vakarózás, ami helyszíntől függetlenül minden testtájon bármikor jól esik.

20N

2017. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor nyugodt vagyok! Csak mert annyit olvastam meg tanultam már ezekről, hogy saját magamat ijesztettem be, hogy mi van ha valami bajom van emiatt a vakarózás miatt ... mert ugye mindegyik ilyen betegségnél fel van tüntetve a vakarózás mint tünet.
2017. ápr. 28. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!