Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt az erős...

Menstruáció előtt az erős hányinger már több mint egy hete tart, lehet ez a pms tünete?

Figyelt kérdés
Holnap kell megjönnie...eddig soha nem volt ilyen tünetem sőt semmi bajom csak puffadás és a hasfájás 1-2 nappal max 3 a menstruáció előtt...de most 8-9 nappal ezelőtt először csak este azóta egésznaposra állandosult hányingerem van...
2017. ápr. 29. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Romlott étel? Terhesség? Ezek kizárva?
2017. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Romlott étel biztos kizárva...a terhesség azt nem tudom 100% an kizárni de az előző mensim rendben lezajlott és ha ebben a ciklusba teherbe is estem volna akkor is 2 vagy nagyon max 3 hetes lehetnék és ilyen hamar szerintem nem jelentkeznek ilyen tünetek..ezért gondolok inkább pms re.
2017. ápr. 29. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Teherbe eshettél akár az előző ciklusban spontán peteéréssel is, szóval szerintem tesztelj.
2017. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!