Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 29 éves nő vagyok, és tanácsot...

29 éves nő vagyok, és tanácsot kérnék, mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés

A legfőbb problémám az,hogy ennyi idősen sem volt még semmilyen kapcsolatom, szex sem volt még soha. Értéktelennek érzem magam, akit egy férfi sem akar. Régebben még nem érdekelt ez a szüzesség témakör, de az elmúlt hónapokban már nagyon bánt, nyugtatókat kell szednem és már a munkámra is hatással van, hogy egy férfinak sem kellek, az öngyilkosság is megfordult sokszor a fejemben. Mit kellene tennem, ha nem akarok semmi esetre sem pszichiáterhez pszichológushoz menni? Nincsenek barátaim senkire sem számíthatok mentálisan.

Sajnos nem látom a jövőmet, úgy érzem semminek sincs értelme. A férfiak csak röhögnek magukban rajtam, hisz látszik, hogy tapasztalatlan vagyok, zárkózott és gátlásos, nem tudok kétértelműen beszélni. És a női témákról pl. fogamzásgátlás se tudok beszélni, ha a kolléganőim épp ezt a témát dobják be, ami elég gyakori.


Nem vagyok kövér, igényesen öltözködök, viszont zárkózott és szótlan vagyok. Lefagyok, ha beszélnem kell magamról, hisz nincs semmi amit mondhatnék, állandóan az jár a fejemben, hogy undorító vagyok, akivel senki se kötné össze az életét.


2017. ápr. 29. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyire ne keseredj el.
2017. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat nem tudok mondani, csak hogy próbálj meg nyitni a világ felé. Ha bezárkózol, és nem hagyod senkinek, hogy megismerjen, akkor nem is fognak megismerni. Van rengeteg társkereső oldal, ahol kibontakozhatsz, bizony akadnak férfiak is, akik hasonló problémákkal küzdenek. Illetve a legjobb, ha komolyan nekifogsz valami hobbinak. Keress valamit, amit szívvel-lélekkel tudsz csinálni, s akkor már lesz társaságod is. ;) Kezdj el akár sportolni, akár valami kreatív tevékenységet, ami leköt, vagy csak érdeklődést mutass valami felé. Úgy könnyebben ráakadsz olyanokra, akik hasonló érdeklődéssel bírnak. De semmiképp se add fel!!!
2017. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, de elég nehéz.
2017. ápr. 29. 16:57
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Ne légy elkeseredve, biztos fogsz találni valakit, csak járj el társaságba, esetleg netes párkapcsolat kereső oldalakra is érdemes lenne regisztrálni.
2017. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A legjobb dolgokért harcolni kell az életben... Pedig a legjobb dolgok ingyen vannak. Fog az menni. ;)
2017. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Pszichológus vagyok, ha gondolod, irj nyugodtan privátba kedves kérdező!
2017. ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért van ez es azért történik ez veled mert bevonzod. Te elhatároztad hogy undorito vagy es senkinek nem kellesz, hogy röhögnek rajtad a pasik es ez igy is történik.

Ez nagyon nem jo dolog mert mar másra is hatással van az életedben.

Próbálj meg kicsit fel engedni. Próbálj megnyilni. Beszélgetni.

Ha azt írod igényesen öltözködsz es nem vagy kövér akkor mietttartodmagad undoritonak? Ezt le tudod irni? Pontosan mi az undorito rajtad?!?

2017. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

szerintem az az undorító, ahogy viselkedem, vagyis hogy nem tudok beszélgetni, lefagyok, és nem vagyok közvetlen sem. Nincs élettapasztalatom és nem tudok ösztönösen kétértelműen, kicsit játékosan viccesen beszélgetni bizonyos témákról pl. szex vagy férfiak, párkapcsolat.

azt is rossznak tartom, hogy nem vagyok optimista és már nem vagyok mosolygós sem, régebben még tudtam nyitni és barátkozósabb lenni, ma már ez se megy. mentálisan teljesen leamortizáltam magam, értéktelennek érzem magam.

2017. ápr. 29. 17:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Es minek köszönhető ez? Regen semmi bajod nek volt most meg monden a bajod? Mi történt veled?
2017. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne bújj el, legyél nyitottabb. :) Olvasgass a szexről. Hidd el nem bűn. :) Természetes akció.

Fogadd el a jelenlegi énedet. Ami tetszik magadon emeld ki. Esetleg válts frizurát.

"Csinálj minden olyan dolgot, ami boldoggá teszhogy a Lélek szeressen benned lakni." Élj, dobd fel kalandokkal( izgalmas eseményekkel) magad!:)

2017. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!