Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SEGÍTSÉG! Miért nem menstruálo...

SEGÍTSÉG! Miért nem menstruálok már 2 hónapja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Két hónaptól már nem menstruálok terhes nem lehetek szűz vagyok orvosnál voltam azt mondta hogy minden rendben van de még sem menstrualok.menstruációs fájdalmaim vannak és ideges vagyok meg minden úgy van mint mikor menstruálnom kellene de nem menstruálok.mi lehet a baj.egyébként 16 éves vagyok

2017. ápr. 29. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Előtte mindig pontos és rendszeres volt?
2017. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az még normálisnak tekinthető, ha kimarad 1-1x. Néha felborul a hormonháztartás. Ha kimarad a következő is, menj vissza!
2017. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem előtte se volt rendesen gyógyszert szedtem de az orvos azt mondta hogy hagyjam abba aztán amióta nem szedem nincs rendesen.2 éve volt most januárban hogy megjött de a 2 évből max fel évet menstruáltam
2017. ápr. 29. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg a gyógyszerhiány az oka. Nem tudom, milyen gyógyszer volt, de hagy regenerálódni a szervezetedet.
2017. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szedtem sokáig a gyógyszert tavaly októbertől nem szedem akkor jött rendesen de hol megjön hol nem .nem tudom mi lehet a baj :(
2017. ápr. 29. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el endokrinológushoz. Ő meg tudja nézni vérvétel alapján, hogy melyik hormonoddal van gond. Így tudja kezelni, tehát utána normális lesz a ciklusod. Nem feltétlenül jön be, de sok nőnek segített már. Nekem is.
2017. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Havonta vesznek tőlem vért mivel onkológiai beteg voltam ezért vannak ilyen vizsgálataim havonta a véremmel minden rendben és a hormonokkal is.
2017. ápr. 30. 00:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. :o Akkor viszont nem tudom, mi lenne jó megoldás.:/
2017. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!