Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitség! Már két napja...

Segitség! Már két napja menstruálok és iszonyuan sok van.1 óránként kell cserélnem a betétet . Még soha nem volt ennyi. Ma is felkeltem, feláltam és egyből az egész lábamon végigfolyt! 14/L?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Előfordul ilyen különösebb ok nélkül is. De mivel holnapután szombat,ha még ma és holnap reggel is ez van,menj el nőgyógyászhoz! Tud adni olyan gyógyszert,ha kell,ami csökkenti a vérzésedet.
2013. dec. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a második napon szokott ennyire sok lenni, egy óránként kell cserélnem a tampont úgy, hogy néha még betétet is teszek be és az is tele van. Talán próbáld ki te is a tampont, így duplán védekezhetsz, nem fogsz átázni. 14 évesen a normálat vagy annál kisebbet próbálj, ha még szűz vagy :)
2013. dec. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Éjjel is sok volt fekve?
2013. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj vele el az orvoshoz. Tudnak adni Ergam cseppet.
2013. dec. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát éjjel úgy volt hogy átàztam és felkeltem rá.elindultam a wc-re és akkor folyt végig a lábamon..szóval igen
2013. dec. 19. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!