Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? H tegyek ellene?

Mi lehet ez? H tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Borotválkozás után nsgyon csunyán kipattogzik a bőröm és ég meg viszket és piros?Intim részen ez a panaszom.Mit tudok teni ez ellen?Mert ha a barátommal eljutunk odáig elég gáz lenne.
2017. ápr. 29. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek így van szinte.

Bőrápoló, bőrnyugtató krémek segíthetnek.

Vagy gyantázd, az is egy jó megoldás.

2017. ápr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én be szoktam kenni aftershave-vel, az nyugtató hatású. De próbálkozhatsz körömvirágkrémmel vagy testápolóval is. Egyébként nem kell csupasznak lenned az első szex alatt. A fazonra vágott szőrt is díjazzák a pasik. Másrészt aki egy bőr általi természetes ellenreakciót véleményez a srác az első szex előtt, azzal inkább ne is akarj szexelni. Teljesen normális, hogy a bőröd kipattogzik. Ha emiatt egy pasi beszól, küldd el melegebb éghajlatra.

20N

2017. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem teljesen természetes, mert csomó lányt ismerek, akiknek nem pattog ki.

nekem is rohadtul kipattogott, de én már évek óta gyantázatok emiatt. egyébként a baktériumoktól gyullad be és pattog ki. fertőtelníts mindent, a bőrödet borotva előtt és után, és a borotvát is borotválás előtt és után.

legjobb szer erre a teafaolaj.

2017. ápr. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat kiprobálom mindegyiket.
2017. ápr. 30. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!