Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jön már meg az első...

Mikor jön már meg az első menzeszem?

Figyelt kérdés

14 vagyok, osztalyombol mar mindenkinem megjott, csak nekem nem. Alapbol nagyon felek a mutetektol, stb.tol, es ha kiderulne hogy valami komolyabb betegseg miatt nem jonne meg, en rosszul lennek...

Melleim nottek, de nem nagyok :/ nem vagyok veszesen sovány, de egyszeruen nem tudok hizni (testsulyt nemsokára irni fogok, de most nem vagyok még otthon). Szerintetek meg fog jonni? (Bocsanat amiatt, hogy nem raktam ekezetek, de nincs sok idom,es csak telefonrol tudtam megirni a kerdest. Bocsi meg egyszer.)



2017. ápr. 30. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

16-17 éves korodig normális, ha még nem jön meg. Befolyásolhatja az is, hogy vékony vagy.

Amúgy meg örülj neki, hogy még nincs. Nekem 11 éves koromban jött meg és sok medencés buliról lemaradtam miatta szidtam, mint állat :D

2017. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Még nagyon nem vagy elkésve, ne aggódj :) addig örülj ameddig nem kell ezzel bajlódnod ;)
2017. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Hát figyelj. Nem kell siettetni. Én is 14 vagyok és vannak osztálytársaim akiknek még nincs meg. De ha nagyon aggódsz beszélj erről anyukáddal. Még van időd,nem vagy elkésve, nem vagyok egyformák.
2017. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Wow nem vártam, hogy ilyen gyorsan 3 választ is kapok! Nagyon szepen koszonom.. huh most megnyugodtam :D megegyszer nagyon koszonom!
2017. ápr. 30. 22:03
 5/13 A kérdező kommentje:
Megneztem, 49.5 kg vagyok, es ugy kbra 173 cm
2017. ápr. 30. 22:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Kicsit próbálj hízni. Elég sovány vagy. Egyébként még van időd, ne aggódj. (Az is lehet, hogy még van pár lány, akinek nincs meg, csak hazudnak. Te vállald csak fel, ez nem ciki.)

20N

2017. máj. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Minii Vikii ***** válasza:

Szia :)

Én 14,5 voltam amikor megjött, mar kijártam az általánost is. Én is aggódtam, meg persze kivancsi voltam. 38 kiló és 145 +- centi lehettem, szóval nem igazán van súlyhoz, magasságghoz, korhoz kötve.

Fehéres folyásod van már?

Betét és váltóbugyi mindig legyen nálad, mert bármikor megjöhet.

Ui: Az előttem szólónak igaza van, 16-17 éves korodig megjöhet, ha utána nem, akkor orvos.

Minden jót kívánok Neked!😊

2017. máj. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként az orvosnál általában mit csinálnak? Minden féle képpen műtétre kerül a sor?
2017. máj. 1. 20:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen műtétre gondolsz te?
2017. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, csak megkérdeztem, hogy műtétre kerül-e a sor. Vagy ilyenkor mi a teendő?
2017. máj. 2. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!