Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS? A Norculut nevű gyógyszer...

SOS? A Norculut nevű gyógyszer iszonyatosan erős, bőséges vérzést okozHAT? Egyenlőre csütöRtökön kezdődött, és nem múlik, inkább több, olyan szinten, hogy óránként kell zuhanyoznom, és sajnos foltot hagyok a padlón, mikor öltözök? SOS?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 12:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd abba gyorsan a szedését.És irány az orvos!

A betegtájékoztatókon is rajta van,minden gyógyszerre igaz,hogy ha túl erősek a mellékhatások,fel kell függeszteni a gyógyszer szedését és szólni lell az orvosnak.

2010. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Adig is,míg orvoshoz indulnál,ha van otthon esetleg K-viamin vagy Rutascorbin abból bevehetsz egy szemet ,ezek picikét csökkenthetik a vérzést,és viszonylag jó vérzéscsökkentő a fahéj is.De ezektől persze csak kisebb mértékű javulást várhatsz.
2010. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,de már abba hagytam-ezért jött meg.Ciklus rendezése miatt írta fel az orvosom.De olyan erős,mintha ki akarna zuttyanni belőlem...-komolyan volt valakinek ilyenje???
2010. máj. 15. 12:53
 4/17 anonim ***** válasza:
nem ismerem a gyógyszert, de ez nagyon sok vérveszteség, azonnal fordulj orvoshoz
2010. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
na utánaolvastam, csináltak terhességi tesztet, mielőtt felírták a tablettát?
2010. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
pERSZE,MINDEN VIZSGÁLATOT MEGCSINÁLTUNK,VOLT UH IS,pont azért mentem orvoshoz,mert nem jön a baba...ez meg most úgy folyik,mintha nem akarna múlani....:S
2010. máj. 15. 14:50
 7/17 anonim válasza:

Én szedtem Norculutot. Nekem görcsöm volt tőle, de olyan erős, hogy ki kellett jönnie a dokinak, 2 Nospa-algopirin kombó injekcióval rakott csak rendbe.

Nekem is erős volt néha, de nekem sokáig kellett szednem, és ha abba hagytam 5 nap után bevettem újra amitől elmúlt. mikor utoljára beszedtem, elmúlt rendesen. Ha gáz van,menj dokihoz. Kérdezd meg, h az orgamentil jó -e neked, és ha jó inkább azt szedd helyette, az egy nagyon jó kis gyógyszer.. (már amennyire lehet ilyet mondani egy bogyóra..):)

2010. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
fejlemény? legalább felhívtad a dokit (ügyeletet)?
2010. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én szedtem, de semmi kellemetlen mellékhatást nem tapasztaltam némi hízáson kívül.
2010. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát,ebből is azt a következtetést vontam le,hogy enyhébb női bajokra pl.a ciklus rendberakására jobb inkább gyógynövényeket fogyasztani.
2010. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!