Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS? A Norculut nevű gyógyszer...

SOS? A Norculut nevű gyógyszer iszonyatosan erős, bőséges vérzést okozHAT? Egyenlőre csütöRtökön kezdődött, és nem múlik, inkább több, olyan szinten, hogy óránként kell zuhanyoznom, és sajnos foltot hagyok a padlón, mikor öltözök? SOS?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 12:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Itt vagyok lányok,nagyon aranyosak vagytok,olyan jól esik,hogy érdeklődtök...-feküdtem délután egy picit,de ahogy mozdulok,dől belőlem.Nem merek bevenni Ergam cseppet sem (mert az van itthon,és ez is vérzéscsillapító),mert ma kezdtem el a Clostit...-és nem tudom milyen a kettő együtt.Én azért szedtem a Norculutot,mert március 8-a óta egyfolytában menstruáltam,hozzáteszem még sosem volt velem ilyen :SSSSSS

És akkor elküldött a doktornő kivizsgálásra,uh volt és ott elvileg mindent rendben találtak,vagyis annyi volt,hogy számtalan éretlen petesejtem várakozott a jobb petefészkemben,és doktornő szerint ezek küldték a jelet az agyamnak és ezért nem tudott abbamaradni a vérzés.A második szem Norculut azonnal elmúlasztotta a vérzést,ezt kellett szednem 10 napig,és a harmadik napon most megjött,vagyis tegnap előtt,és azóta dől belőlem a vér.Mondjuk megyek kedden a doktornőhöz,ha addíg nem csillapodik,akkor kérek tőle valamit rá...

Hát nem irigylem szegény válaszolót,aki szedte és ki kellett hívni az orvost.Én tegnap görcsöltem egy picit,ma nem,csak ömlik belőlem :SSSS írjatok!!!!! :O

2010. máj. 15. 18:47
 12/17 anonim válasza:

16:57 A gyógyfű sokszor nem megoldás.. én is azzal kezdtem, mivel teljesen gyógyszerellenes vagyok.. 11 éves korom óta menstruálok, és azóta vannak panaszaim. (hozzá teszem 20 vagyok) azóta vagyok vérszegény, és 2x voltam kórházban. Ha nem muszáj, nem nyúlok gyógyszerhez,sőt! inkább tűrök, de van h nincs más megoldás.

Úh, ha nem javulsz, mindenképp menj dokihoz:)

2010. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
azért ígérd meg, hogy kihívod a mentőket, ha kell...
2010. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsó :DDDDD
2010. máj. 15. 19:33
 15/17 anonim ***** válasza:

Gondolom, nőgyógyász írta fel.


Nos, igen, sokkal bőbb vérzést okoz, de ez nem probléma, rendszerezi elvileg a menzeszt, ill. kivérezhetsz egy esetleges cisztát. Akkor van probléma, ha túl sokáig tart.


Amúgy én is jártam így, nincs jobb módszer sajna, én is hatezer betétet rétegeztem, legerősebb tampont hazsnáltam, és volt, hogy még emellett is 10 percenként kellett cserélnem. :/

2010. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Jah, igen, ergamot és exacylt szedhetsz rá, de nem tudom, hogy ez nem csökkenti-e a rendszerezés hatását.


Nekem is felírta egyszer az orvosom a Norculutot, de aztán a sokadik iylen esetnél rájöttem, hogy ez így nem jó, ezért másik orvoshoz mentem, aki azt mondta, hogy a lórúgás hormonok helyett érdemesebb inkább kb. 3 hónapig egy közepes hormontartalmú fogamzásgátlót szednem, az szépen beállítja, és nem lesznek tőle iylen problémáim.

2010. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat (utolsó) -már elmúlóban van,de azt hittem,hogy elvérzek :DDDD nagyon kemény volt...:SSSSSSS
2010. máj. 18. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!