Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő felfázás-féle...

Minoo kérdése:

Visszatérő felfázás-féle tünetek, kihez forduljak? Mik a következmények?

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt sikerült felfáznom, azóta újra és újra visszatér valamilyen formában. Először a tünetek a csípő érzés volt pisiléskor, gyakori pisilésinger és az állandó kellemetlen érzés volt "odalent". Elmentem ügyeletre, kaptam rá antibiotikumot és elmúlt. 1-2 hónappal később visszatért, de már csak a csípő pisilés és a kellemetlen érzés maradt meg tünetként. Erre már nem mentem vissza az ügyeletre, az előzőleg felírt maradék antibiotikumot szedtem rá, elmúlt. De valamilyen okból kifolyólag folyamatosan visszajön, ugyanez a két tünet, de nem fáj, nem szenvedek, csak ez a véget nem érő kellemetlen érzés jön vissza. Szedtem rá tőzegáfonya kapszulát, az segít, de megint visszajött...


Kihez forduljak vele? Nőgyógyász, vagy urológus? Mit kezdjek ezzel a problémával? Aktív a szexuális életem, volt már, hogy az aktus utáni nap jött vissza, akkor a partnerem fertőz vissza?


Egy másik dolog, amit megfigyeltem, hogy azóta rendszeresen késik a menstruációm, akár 2 hetet is... Gondolom ez sem normális. Vagy nincs vele kapcsolatban?Lehetnek ennek későbbi szövődményei, ami meddőséghez vezethet?...



Tudom, hogy sok ilyen kérdés van már itt fent, de muszáj volt nekem is megkérdeznem, hátha itt megoldásra találok!

Köszönöm a válaszokat előre is (17/L)



2017. máj. 3. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Urológus.


Az viszont elég rossz, hogy rögtön azzal indítottál, hogy az antibiotikumot végig sem szedted, utána meg random újra beszedted... simán lehet, hogy valójában egyszer sem lettél rendesen kikezelve, és folyton felszaporodnak a baci.

2017. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először nőgyógyászhoz menj.Főleg,mert a menstruációddal is gond van.És,ha szükséges a nőgyógyász majd elküld urológushoz.
2017. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!