Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Esetleg volt már...

Mi lehet ez? Esetleg volt már valakinek ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete, zuhanyzás közben, észrevettem, hogy a szeméremtestemen van egy kisebb duzzanat, jobban mondva gennyes csomó, amitől nagyon megijedtem...


Időnket viszket körülötte és nagyon fáj.

Nem tudom mitől alakulhatott ki, hiszen egy higiénikus, tiszta nő vagyok.


A nőgyógyászom a jövő héten tud csak leghamarabb fogadni, de nagyon megijedtem, ezért is mertem ide írni...



2017. máj. 3. 21:01
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]



Kép róla !

2017. máj. 3. 21:19
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Elèggè behíztad a puncidat.

Valószínű egy begyűlt szőrtüsző.

2017. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem a testalkatommal kapcsolatban voltak kérdéseim !


Egyébként komoly egészségügyi problémáim voltak, ami miatt felborult a hormonháztartásom és meghíztam !

Körülbelül két hete kezdtem el sportolni !


De azért köszönöm a válaszod !

2017. máj. 3. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:

ez begyulladt szortuszo

ne piszkald, elmulik magatol

2017. máj. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Betadinnal kenegesd be, ez leszárítja, hamarabb elmúlik a gyulladás.
2017. máj. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És ez mitől alakulhatott ki ?

Esetleg rosszul szőrtelenítek ?

2017. máj. 4. 11:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Fekete nadálytő krémet javasolnék rá. Nagyon valószínű, hogy egy begyulladt szőrtüsző, és amit pedig te gennyesnek látsz az a felgyülemlett faggyúváladék. Ki fog fakadni magától, vagy elmúlik. Ne nyomogasd, nem pattanás.

(20/L)

2017. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7es vagyok. Az utóbbi kérdésedhez, szerintem nem csinálsz rosszul semmit, ez ha megfigyeled ugyanúgy kialakulhat a lábadon ha télen borotválsz és nadrágot hordassz, vagy a hónod alatt is. Csak ezeken a helyen kialakuló „gyulladásoknak” szőrbenövéseknek nem tulajdonít az ember akkora nagy jelentőséget, mint a nemiszervén. Érdemes lenne az intim gyantát kipróbálnod, én azt használom, egyetlen egyszer volt ilyenem, mikor leborotváltam, mert nem volt időm kozmetikushoz menni (ekkor kentem fekete nadálytő krémmel).
2017. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!