Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vélhetően szekunder amenorrhoe...

Vélhetően szekunder amenorrhoea-m van. Voltam endokrinológusnál, aki azt javasolta, hogy amíg nem akarok babát, szedjek fogamzásgátlót, a hormonpótlás miatt. Van-e vki, aki hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés

#szekunder #amenorhoea
2017. máj. 4. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltál teát inni erre? Lady ciklus a neve. Nekem azóta rendszeresebb.
2017. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem is hallottam még erről a teáról. Nekem igazából fogamzásgátló nélkül nincs menstruációm. Hol lehet ezt a teát beszerezni?
2017. máj. 5. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógynövényes boltokban vagy gyógyszertárba is lehet kapni.
2017. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De azért kérdezz rá dokinál. Gondolom ennek az állapotnak is vannak változatai nekem volt mensesem csak általában hónapokat,fél éveket is kimaradt. Nekem is irtak fog.gátlot de nem szedtem helyette ezt a teát ittam és már minden hónapba megjön pár nap ,max. 1 hét késéssel. Keress rá neten sztm azért.mit irnak róla.
2017. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor Neked is szekunder amenorrhoe-ád van/volt?


(Mert nekem is fél évig nem volt, és ekkor mondta a doki a fogi gátlót. Tulajdonképpen kivizsgált, de nincs semmi más hormon bajom, csak az ösztrogénem van padlón vmiért ... :( )

2017. máj. 13. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!