Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye ez már csak paranoia?

Ugye ez már csak paranoia?

Figyelt kérdés
márc 23 án volt egy meggondolatlan sextettem... Április 13-án megjött rendes piros vér erős. A mensi előtt 6 negatív tesztem volt. Mensi után 1 héttel csináltam egy szintén negatívat, és ma is egy negatívat. Ugye nem lehetek terhes??? (nagyon nem hiányzik nekem most egy gyerek )

#teszt #negatív #para #terhességi paranoia
2017. máj. 4. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig...most komolyan. 8 negatív teszt után hogy lennél már terhes?
2017. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert olyat is hallottam hogy valakinek csak a 3. hónapban mutatta ki. És olyat is hogy valaki rendesen menstruált.
2017. máj. 4. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már csak paranoia.
2017. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Endr 72 ***** válasza:
100%
Nem vagy az...De ha az megnyugtat,menj el nőgyógyászhoz.
2017. máj. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
valószínűleg az lesz... Amikor volt ez a mizéria... akkor a menses előtt 2 nappal sírva felhívtam egy nőgyógyászt, hogy nézzen meg, mert ha mégis az vagyok, akkor időben el tudjam vetetni. (nincs kapcsolatom, sem gazdag szüleim, valamint 19 éves vagyok). Annyit mondott gúnyosan (nagyon gáz volt, hogy mellette visítozott a gyereke), hogy imádkozzak, hogy megjöjjön, mert ő velem már nem tud mit csinálni, az eset után 3 vagy 5 nappal kellett volna mennem. Annyit mondott , hogy az örömöm korai... hiába lett minden negatív, ennyi idő alatt úgysem mutatja ki a teszt, hanem min 5-6 hét kell, hiába van ráírva, hogy a beágyazódás után már 8 nappal. Felesleges volt minden és az örömöm korai. Utána meg is jött, csak a sok ideg ráment a gyomromra és mivel IBS es vagyok így mindenféle hasi panaszaim is vannak, ezért félek annyira, hogy mi van ha az terhességi hányás volt. De nagyon erős vérzésem volt és mielőtt jönne a sok rosszindulat... akinek tiszta szívből kívánom, hogy pénz és apa nélkül neveljen gyereket!!! hogy afelől simán lehetek az. A menses után már 2 negatív tesztem volt és ez már a 6. hét az action után.
2017. máj. 5. 06:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Az orvos hülyeséget mondott, az aktustól számított 2-3 héten belül (ekkor lennél 4-5 hetes terhes) ki keplene mutatnia a tesztnek a terhességet, mivel a HCG akkor már olyan koncentrációt ér el, hogy a teszt értékeli. Sőt, 5-6 hetes terhesen már UH-n is látni kellene legalább petezsákot.
2017. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen de ha most lennék 5 hetes akkor csak ordítana a terhességi tesztem és akkor nem lett volna mensi sem. Nem igazán tudott rám figyelni az orvos, mert a gyerekével volt elfoglalva.
2017. máj. 5. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!