Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzem úgy, hogy mindenki...

Miért érzem úgy, hogy mindenki engem figyel, amikor menstruálok?

Figyelt kérdés

Ez az egyetlen "nemnormális" dolog az életemben. Amúgy minden rendben van velem, normális gyerekkorom volt, jó családom van, soha nem bántottak, kicsinek sem, egyetemre járok, vannak barátnőim, perpill nincs senkim, de barátom is volt már. Szóval nem kérek ilyen mélylélektani elemzéseket, hogy ez valami trauma eredménye :-D


Nem, menstruációval kapcsolatos balesetem, cikis átázásom se volt még.


De mégis ha megvan az az érzésem, hogy mindenki engem figyel. Nem az átázástól félek, arra nagyon ügyelek. Mindegy, hogy tampon vagy betét van bent (általában betétezek).

Tudom, hogy normális esetben senkinek nem szabad meglátnia, hogy mi van a bugyimban (legalábbis nem az utcán :-D ), de úgy érzem, hogy mindenki engem bámul ilyenkor.

Ma is jövök haza és úgy éreztem mintha nézne két srác a metrón. Persze valószínű nem néztek, vagy legalábbis semmiképp sem ezért néztek. De a hónap összes többi napján ki sem szúrtam volna őket. Ilyenkor mindig úgy érzem, hogy bámulnak, a metrón, a villamoson, az utcán, az egyetemen, mindenhol. Pedig nyilván nem.

Anya szerint "hülye vagy kislányom" és "ugyan már, honnan tudnák, miért néznének?". Tudom, hogy igaza van, de mégis így érzek. Ami durvább, hogy a 16 éves húgom is elvan ezzel a menses dologgal, egyáltalán nem érez így, mint én. Csak velem van a baj. :-/ :-D


20/L



2014. okt. 16. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
paranoia? Félsz hogy meglátják hogy mensizel.Ilyen miatt nem kell félni vagy aggódni,amúgy én is tiszta dilis vagyok amikor megjön ilyen "figyelési" paranoiám nekem is szokott lenni,de amikor megjön nincs olyan ember aki a környezetemben maradna. :D
2014. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

Marhaság -

Csak beképzeled magadnak

2014. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Már miért néznének egyébként
2014. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Próbálj meg te sem odanézni vagy valamit olvass
2014. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Első, legalább nem csak én vagyok ilyen hülye a világon :-D Mondjuk nem attól félek, hogy meglátják, mert nagyon ügyelek rá, hogy ne történjen baleset :-) Nem tudom megmondani mitől (pont ezt kérdezem (-: ), de úgy érzem, hogy mindenki engem figyel ilyenkor :-S


"Marhaság -

Csak beképzeled magadnak"

Tudom.


"Már miért néznének egyébként"

Igazad van, mégis ezt érzem.


"Próbálj meg te sem odanézni vagy valamit olvass"

Vagy tanuljak, vagy b*sztassak telefont, tudom :-D Az be is jön. Kár, hogy nem lehet csinálni boltban, kajáldában, előadásról kifelé tolakodva, metróra várva, vagy a kálvinon felfurakodva a tömött metróra, ahol jó eséllyel a csak a nyugati vagy az Árpád híd után fogom letenni a seggem :-D De ha mondjuk befelé is megyek reggel és leülök (végállomásnál lakok, könnyű dolgom van :-D ), akkor is felpillantok időnként, hogy hol járunk, én meg máris érzem, hogy minden szempár rám szegeződik :-D Ami persze nem igaz, de ettől még így érzem :-/

Ilyenkor ha tehetem, mondjuk szüleimnek nem kell napközben, akkor kocsival jövök be, hogy addig se "bámuljanak", de legtöbbször kell nekik és marad a BKV :-/ Meg persze kocsival is csak addig vagyok egyedül, amíg odaérek :-D


Amúgy jobbára csak a fiúk-férfiak részéről érzek ilyenkor kitüntető bámulást, lehet, hogy megérzik vhogy és ezzel vonzom a tekinteteket? :-O :-D

2014. okt. 17. 15:56
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó írásod elég durvànak/betegesnek tűnik.

Nem írtam még ilyet de szerintem pszihológussal meg beszélhetnéd. Elég rossz lehet így élned.

2014. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mi benne a beteges? :-O
2014. okt. 25. 17:48
 8/17 anonim ***** válasza:
Hogy állandóan van ez az üldözési mània szerűséged vagy paranoiàd vagy nem tudom mid.
2014. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jaj, azért ne olyan szörnyű dologra gondolj, hogy pszichológus meg nem tudok létezni... Tök jól elvagyok vele meg minden, csak egy kicsit gyakrabban érzem olyankor, hogy "ez meg mit bámul engem?". Naponta párszor mondjuk. Kicsit zavar de ennyi. :-)
2014. okt. 26. 17:36
 10/17 dickharta ***** válasza:
20 méterről kiszúrom,ha valaki menzeszel! :)
2014. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!