Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem hat a gyógyszer?

Nem hat a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Dienielle fogamzásgátlóról váltottam az orvosom tanácsára Tri-Regolra. Úgy kezdtem szedni ahogy tanácsolta a doktornő, bevettem az utolsó levél D.-t, 7 nap szünet, és a Tri-Regollal folytattam. Azonban az első Tri-Regol levél után szokásos 5.-ik nap helyett, a 7.-en jött meg, és sokkal hevesebben, erőteljesebben jött mint azelőtt. A 6.-il napon jártam az orvosomnál, hogy normális-e hogy nem jött meg, azt mondta igen, de aztán másnap megjött. Ez is normális? Vagy lehetséges hogy nem hat?

2017. máj. 5. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális, ez most egy másik gyógyszer. Hagyni kell egy kis időt a szeverezetednek, hogy hozzászokjon. A fogamzásgátló mellett a barna maszat is megvonásos vérzésnek számít. Eléggé le tudja csökkenteni a mennyiséget.
2017. máj. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudtam, hogy lecsökkentheti. Pont az volt a meglepő, hogy nem lecsökkent a mennyiség, hanem több volt mint a megszokott.

Köszönöm az értelmes hozzászólást!!

2017. máj. 5. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!