Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2hete alhasi görcsök, és...

2hete alhasi görcsök, és közti vérzésem van, van okom aggódni?

Figyelt kérdés

A menstruacio befejezte ota alhasi görcseim vannak amik eleinte nem voltak veszesek, nem is foglalkoztam vele gondoltam gyomorrontas, vagy azert van mert keveset eszek, esetleg stressz okozza es majd elmulik.. viszont most mar legalabb masfel-2 hete tartanak ezek a gorcsok amik egesznap reggeltol estig jelen vannak, neha enyhebb de neha nyilalas szeruen hirtelen szur,gorcsol. Volt amikor inkabb a bal alhasi reszen ereztem, de van amikor nem tudom behatarolni. Most a naptar szerint 7napom van mensiig, es 2-3 napja kozti verzesem van ami soha nem volt korabban. Eleinte barnas volt most sotet voros es surubb mint mensikor, egy nap tobbszor is. Kisse faradekonynak es gyengebbnek erzem magam azota. Most hetvege van, csak hetfon tudok elmenni a haziorvosomhoz. 20 eves vagyok, fogamzasgatlot nem szedek es soha nem is szedtem.

Ez normalis jelenseg?



2017. máj. 6. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Terhesség/vetélés nem lehet?
2017. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
en nem tudom, annak ezek a tunetei?
2017. máj. 6. 12:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Éppen lehet. Mindenképpen menj orvoshoz! Akár ügyeletre is. Vakbél is lehet
2017. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vakbél nem valószínű, de hetekig tartó fájdalom soha nem lehet normális. Tekintettel a vérzésre, háziorvos helyett nőgyógyászt javasolnék.
2017. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek erdemes most vennem egy tesztet, vagy korai?
2017. máj. 6. 14:35
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem csinálj egy tesztet, mert ha már tüneteid vannak, akkor a teszt tuti kimutatja a terhességet. de ez a sok össze-vissza vérezgetés nem jó jel
2017. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A neten mar annyi dolgot olvastam ahogy rakerestem a tuneteimre hogy ha eddig nem volt bajom, a sok stressztol mar tuti lesz. Alig varom hogy elmenjek orvoshoz. Addigis veszek egy tesztet hogy ennyivel elorebb legyek :(
2017. máj. 6. 15:53
 8/14 anonim ***** válasza:
írd meg majd, mi lett, már érdekel
2017. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csinaltam egy tesztet, nem birtam ki, nagyon eros negativ lett, de azert reggel csinalok egy masikat is! Viszont a neten csinaltam egy kalkulaciot es elvileg 9-en csinalhatnam az elso tesztet.
2017. máj. 6. 18:28
 10/14 momoka 2002 ***** válasza:
Mikor voltal utoljara nogyogyasznal? Ultrahangot csinalt-e? Sokminden lehet endimetriozis, ciszta, mioma, hormonzavar. Mindenkepp egy ultrahangot nezetnek esetleg ugyeleten.
2017. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!