Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cegléd, Danis doktor úr rak...

Cegléd, Danis doktor úr rak fel hormonális spirált?

Figyelt kérdés
Jelenleg kint van Angliában nem tudok vele beszélni, mivel szeretném ha hormonális spirált tenne fel nekem (már szültem de most nem szeretnénk még kistesót). Eddig nem hozzá jártam és érdekelne mire számíthatok.

2017. máj. 9. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nála nem voltam még, de esetleg Endrődi doktort ajánlom.
2017. máj. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hozzá jártam eddig és nagyon haragszom rá. De azért köszönöm.
2017. máj. 9. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos hosszútávon ne tervezz vele, jelenleg kb minden második hónapban külföldön van egy hónapot van... Én kb 2 éve szenvedek vele, hogy hol van hol nincs... Így most már váltani fogok. Ráadásul 8 ezer egy látogatás nála, amit elszámol tb-re egyébként!
2017. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem Endrődivel mi volt a gond?
2017. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hozzá jártam terhesgondozásra ott hagytam 100ezrte. Minden alkalommal vártam átlagosan 3-4 órát ami már 36hetesen nagyon felhúzott. Utána meg benyögte hogy ő most ment síelni úgyhogy hát nem vállal el. (Szülés előtt 10 nappal mikor már levolt beszélve). Amikor pedig jöttünk haza a kórházból még a fejét is elfordította de a papírom aláírta. Úgyhogy én köszöntem de nem foglalkozom vele.
2017. máj. 10. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Danis egy ismerősömmel tette ezt... Szülés előtt 2héttel szólt hogy ő most egy hónapra ki megy amerikába de a pénzt előre elkérte az egész gondozásért (elszámolta neki is tb-re mint kiderült amikor megnézte az ügyfélkapun!) és a 6 hetes kontrollon megjegyezte hogy nem kapott pénzt.

A magánrendelése nem időpontos, hanem érkezés alapján megy, fél órával kezdés előtt már vannak sokan, ott is lehet várni órákat :\

2017. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!